Вайбер або телеграм? Порівняння! Що краще, швидше і безпечніше?

вайбер або телеграм
З кожним днем ​​популярність месенджерів зростає семимильними кроками і зараз фраза: «Відправ мені в Вайбер» звучить досить буденно і практично ніхто не питає чи є ти в вайбере чи ні, адже якщо у тебе смартфон, значить у тебе є Вайбер. Але в той же час більшість користувачів вважають за краще такі месенджери як WhatsApp або фейсбук месенджер, а ось про телеграм у нас знають лише ті, кому є що захищати, а саме особисті дані.

І зараз розберемо кілька причин чому слід завантажити телеграм для андроїд і Windows вже зараз і агітувати це робити своїх друзів.

Порівняння Viber і Telegram

Почати мабуть варто з дескотопних версій для кожної програми. Обидва месенджера позиціонуються себе як єдиний спосіб зв’язку на всіх пристроях і обидва мають десктопні версії для установки під ту ж windows, але ось у чому біда в viber — версія для Windows навантажує процесор intel core i5 на 7-10 відсотків і займає в оперативній пам’яті порядку 100 мегабайт. Не зрозуміло, чому месенджер завдання якого відправляти повідомлення споживає ресурсів більше, ніж графічний редактор. У той же час telegram займає 3 мегабайта в оперативній пам’яті.

Аудіо та Відео Дзвінки

У Telegram поки така можливість відсутня. Але ми вже говорили про те, що на даний момент вайбер не здатний замінити мобільний зв’язок. А ті, хто намагалися хоч раз поговорити в реальному режимі часу за допомогою даного мессенджера знають, що якість каналу, стійкість до перешкод там просто нульова. Про відео дзвінки краще взагалі не згадувати.

Ті, хто не розуміє принцип роботи IP дзвінка часто пишуть в коментарях, що якість зв’язку дуже погане якщо говорити з людиною, яка знаходиться в іншій країні, але в реальності це не так, зв’язок жахлива навіть якщо говорити з кимось в межах одного будинку . І це не поодинокий випадок.

Захист інформації

По суті 2 однакових клієнта, тільки ось всі повідомлення, файли, листування Viber — все це зберігається на серверах самого месенджера. Це прямо сказано в умовах використання мессенджера на офіційному сайті

Перед тим, як почати ділитися своїм хорошим настроєм з близькими, важливо, щоб ви зрозуміли, що, використовуючи наші Сервіси, ви даєте нам згоду на збір, використання, розкриття і зберігання ваших персональних даних та іншої інформації

У той час як повідомлення передаються користувачем в телеграм шифруються перед відправкою і прочитати повідомлення які ви відправили, можуть тільки людина, яка його відправив, і той, хто його отримав. Навіть в самому телеграм ніхто не може ознайомитися з вашою листуванням.

замість висновку

Проблема в тому, що Ми досі не розуміємо, що смартфон — це той же комп’ютер і не потрібно його порівнювати з телефонами минулого, де ми були жорстко закуті в те програмне забезпечення встановлене виробником. І рішення яким програмним забезпечення користуватися залишається тільки за нами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector