В VK з’явився новий вид публікацій. Що таке «постери» і як їх робити?

Соцмережа «ВКонтакте» на честь свого 12-річчя додала можливість створювати новий вид публікацій — «постери».

Постер представляє з себе текст довжиною не більше 160 символів поверх фонового зображення. В даний час в якості фону можна вибрати «Зображення», «Емоції» і «Градієнти». Усього доступно близько 30 фонів, а в подальшому їх стане більше. Колір тексту може бути тільки білим або чорним залежно від фону, поміняти шрифт або розмір символів не можна, зате підтримується вставка емотикони. Якщо запис довше 160 символів, вона перетворюється в звичайну текстову публікацію.

постер

Для публікації постера потрібно натиснути на значок з літерою А в градієнтному колі. Тип фону перемикається зверху, а вибрати зображення можна знизу. Розміщувати такий контент можна в різних місцях: на своїй сторінці, на сторінках інших користувачів, а також в паблік (своїх і навіть чужих — через «предложку» або безпосередньо, якщо там відкрита можливість публікувати власні записи). Залежно від місця розміщення можна застосувати стандартні настройки запису (показувати лише друзям, відключити коментарі, вибрати, від імені кого розміщується запис, відкласти публікацію за таймером, експортувати в інші соцмережі і т. Д.)

постер

Можливість публікувати постери доступна тільки в веб-версії «ВКонтакте» і в додатку для Android, а в майбутньому підтримка цього нововведення з’явиться на iPhone. Переглядати такі записи можна на будь-яких платформах.

постер

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector