У WhatsApp з’явилися розсилки від компаній. Як позбутися від спаму?

WhatsApp

WhatsApp почав брати гроші з організацій за відправку повідомлень користувачам. Компаніям є кілька типів повідомлень: рекламна розсилка, повідомлення про замовлення і чат з підтримкою. Кожне повідомлення обходиться організаціям від 0,5 до 9 центів залежно від типу і країни. Крім того, WhatsApp передбачив підвищені тарифи для компаній, які відповідають на запити клієнтів з затримкою не менше доби.

Для WhatsApp це другий досвід монетизації сервісу. Спочатку месенджер брав з користувачів 1 долар, починаючи з другого року використання, проте в 2016 році ця плата була скасована.

Послуги по розсилці повідомлень в бізнес-чатах надають і інші месенджери, наприклад, Viber. Іноді користувачі сприймають такі повідомлення як спам, особливо якщо вони не пам’ятають, що надавали тій чи іншій компанії свій телефон і дозвіл відправляти на нього рекламні матеріали. У Росії за такий вид спаму, на відміну він несанкціонованої SMS-розсилки, не штрафують.

WhatsApp дозволяє відключити можливість відправки повідомлень організаціями, але не всіма відразу, а по-окремо. Іншими словами, ви спочатку повинні отримати повідомлення від будь-якої компанії і лише потім можете заблокувати її в своїх чатах.

Як це зробити?

  • Запустіть WhatsApp.
  • Знайдіть у списку всіх чатів бізнес-чат, який ви хочете заблокувати. Зайдіть в нього.
  • У нижній частині екрана буде видна опція «Заблокувати». Натисніть її — тепер ця організація більше не зможе писати вам.
  • Та ж сама опція доступна в меню чату, яке відкривається після натискання на вертикальне крапки в правому верхньому куті екрану.

WhatsApp

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector