У Яндекс.Карти з’явилися велосипедні маршрути

У Яндекс.Карти з'явилися велосипедні маршрути

Сервіс покаже, як дістатися на велосипеді з однієї точки в іншу, і підрахує приблизний час поїздки. Нові функції вже з’явилися в навігаційному додатку для Android, для мобільних пристроїв Apple оновлення буде доступно в App Store в найближчі дні.

При побудові маршрутів Яндекс.Карти віддають пріоритет дорогах, по яких зручно їздити на велосипеді. Це велодоріжки або, наприклад, доріжки в лісопарках. Шлях також може пролягати і автомобільними дорогами, але в об’їзд многополосних трас. Наприклад, щоб дістатися з центру Москви в Срібний Бор, Карти порадять рухатися по Шмітовському проїзду і тихою Карамишевской набережній, а не по жвавій Звенигородському шосе.

У Яндекс.Карти з'явилися велосипедні маршрути

Щоб прокласти маршрут, Яндекс.Карти використовують дорожній граф — в нього входять всі відомі сервісу ділянки доріг. Для кожної ділянки зазначено, доступний він для проїзду на велосипеді чи ні. Загальна протяжність московських доріг, по яких Яндекс.Карти будують велосипедні маршрути, перевищує 26,5 тисячі кілометрів. 190 кілометрів з них — велодоріжки.

Веломаршрути можуть будувати жителі Москви, Санкт-Петербурга та інших російських міст, але за межами столиць функція працює в бета-режимі. На карті Москви також відзначені пункти прокату «Велобайк» — якщо натиснути на мітку, сервіс повідомить, скільки велосипедів вільно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector