У Instagram з’явилися інтерактивні стікери-питання. Як ними користуватися?

Instagram

У додатках Instagram для iOS і Android з’явилася нова функція — інтерактивні стікери-питання для «Історій». За допомогою них будь-який користувач може запитати про що-небудь автора сторіз або відповісти на питання, що цікавлять передплатників питання. Всі питання і їх відправники видно тільки що опублікував історію користувачеві.

При відповіді на кожне з питань автоматично створюється новий пост в «Історіях», при цьому текст повідомлення видно всім, а ім’я відправника приховано. Всі питання збираються в окремий список, який знаходиться в одному меню зі статистикою сторіз. Стиль наклейки можна редагувати — змінювати оформлення, колір, розмір і кут нахилу.

Instagram

Щоб скористатися новою функцією, потрібно прикріпити до історії відповідний стікер, налаштувати його на ваш смак і опублікувати пост. Кількість питань, які можна задати під одним сторіз, не обмежена.

Керівництво сервісу вважає, що нові стікери допоможуть блогерам і популярним користувачам більш тісно взаємодіяти зі своєю аудиторією. Так, наприклад, можна один раз відповісти на популярне питання, яке постійно задають в коментарях або Direct, і відповідь на нього побачать всі передплатники.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector