Три способи заховати дроти від телевізора на стіні —

Телевізор на стіні заховані дроти по уму
Проблеми, з якими можна зіткнутися при розміщенні телевізора на стіні виникнуть, як тільки ви його почнете вішати. І як правило поки ви не купили кріплення і телевізор стоїть на будь-якому столику або тумбочці ви не помічаєте певних нюансів. Даний матеріал створений для того щоб кожен, хто хоче повісити телевізор на стіну продумав все за раніше і уникнув певної «головного болю».

Провід на стіні від телевізора

Суть в тому, що поки телевізор розміщений на столику, дроти заведені за саму панель і просто опускаються вниз і при цьому нікому не заважають і нікого не дратують. Але як тільки ви вішаєте телевізор на стіну, з’являється проблема. Куди їх подіти? І рішень з цього питання кілька.

Перше — зробити ремонт даної стіни

Найдорожчий варіант, якщо стіна не гіпсокартонна — це проштробити в стіні канавку для укладання проводів далі все заштукатурити і поклеїти нові шпалери або зробити фарбування. Слід відразу прокласти: кабель живлення, мережевий кабель (якщо ТБ не підтримує Wifi), коаксіальний кабель від антени або кабельного телебачення (в залежності від типу підключення). Всі ці кабелю повинні виходити приблизно по середині ТВ. В ідеалі робиться 3 розетки для кожного з кабелів і від них вже йде з’єднання з телевізором.

Другий варіант — якщо ремонт робити не хочеться або не має сенсу

Руйнувати стіни це досить запорошене заняття і якщо в квартирі маленька дитина, в цій же кімнаті знаходиться велика кількість речей, меблів і так далі. Загалом, що робити, якщо ремонт категорично не підходить. Завести кабелю поверх стіни, а для того щоб дані дроти не спотворювали дизайн приміщення можна використовувати різні інтер’єрні наклейки, які зможуть приховати або надати даними кабелям нове життя.

за допомогою наклейок і квітів

Третій варіант — змусити всіх думати, що так і планувалося

Дане рішення підійде не кожному, але все ж можливо. Суть даного способу полягає в тому, щоб зробити телевізор центральної платою вашої стіни, а дроти приходять до нього доріжками на мікросхемі. І таким чином вся увага від проводів буде направлено до телевізора. І будь-хто, хто буде дивитися телевізор через одну — дві хвилини буде бачити тільки зображення, а кабелю будуть частиною інтер’єру.

оригінальне рішення для проводів телевізора

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector