Тріолан телебачення платне. Чому? Скільки коштує? Як платити?

триолан тв
Компанія Тріолан розіслала всім смс повідомлення, що з 1 січня 2017 року телебачення, яке надавалося раніше безкоштовно (в рахунок абонентської плати за інтернет) буде платним. Мало того компанія Тріолан через власну безпорадність розділила послуги на 2 і з нового року доведеться платити окремо за телебачення (окремий рахунок присланий в смс), окремо за інтернет.

Скільки коштує телебачення від триолан?

На даний момент необхідно буде платити суму за стандартні 75-100 каналів, які постійно змінюються у Тріолан

—— 15 грн —-

Чому слово «стандартні» було виділено. А все, тому що компанія тріоалан для заманиху на момент підняття абонентської плати в списку каналів включили такі канали як

  • TV1000 Action East
  • TV1000 East
  • TV1000 Русское кино
  • TV1000 Comedy

Але за заявою самої компанії на офіційній сторінці: «Список каналів може змінитися»

Який тип телебачення від Тріолан стає платним?

Відповідь проста — будь-. Не важливо чи дивилися ви IPTV, аналогове телебачення на телевізорі електроніка або цифрове — якщо ви не заплатите послуга кабельне телебачення буде відключена

Що буде, якщо я не заплачу за ТБ?

Якщо ви не заплатите за телебачення, то Вам його відключать — причому, як я зрозумів з листування з Тріолан — відключать фізично шляхом відрізання кабелю від роутера. Внаслідок чого якщо заново заходите, підключити Вам доведеться заплатити 100 грн за підключення.

Як заплатити за телебачення Тріолан і як проконтролювати витрати?

Кожному користувачеві Тріолан має прийти смс повідомлення з новим особовим рахунком. З цим номером Вам необхідно зайти на сайт https://triolan.name, далі вибрати вхід за номером договору і ввести номер рахунку. В поле пароль необхідно ввести пароль від особового рахунку інтернету.

Після переходимо в розділ — оплата послуг і оплачуємо послугу за допомогою того ж приват 24.

Також оплатити рахунок Тріолан можна за допомогою терміналів самообслуговування.

замість висновку

З огляду на, що зараз у всіх провайдерів телебачення розв’язані руки, то з сьогоднішнього дня або пізніше все піднімуть плату за ТБ і цього не уникнути. Залишається тільки почекати щоб визначитися хто надасть максимально вигідну пропозицію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector