Принцип роботи 3D телевізора і технології SMART —

3D телевізори фото
Незважаючи на те, що виробниками було зроблено чимало спроб до просування нових технологій, в останні роки в масовому виробництві телевізорів революційних новинок побачити так, і не вдається.

Але прогрес не стоїть на місці і цю нішу починає заповнювати сучасна технологія 3D, яку прагнуть реалізувати виробники сучасних телевізорів, активізуючи, таким чином, ринок. Безумовно, як і багато інших технології, перш ніж потрапити в масове виробництво, 3D технологія пройшла ряд серйозних і професійних досліджень. На ряду з 3d телебаченням компанії виробники часто намагаються нам продати на додаток і технологію СМАРТ, як невід’ємну частину телевізора. Але переплата за дану надбудову може перевищувати більше 20 відсотків від вартості телевізора, хоча за допомогою андроїд приставочку — tv-box.in.ua/android-tv-box ви отримуєте повний доступ до всіх сервісів онлайн відеосервісів і підходить дана приставка по до будь-якого телевізора . Так що вибираючи собі телевізор потрібно пам’ятати, що 3d і Smart — це окремі надбудови абсолютно не перетинаються.

Розглянемо принципи пристрою 3D технології, а також її використання в телебаченні.

3D зображення засноване на сукупності плоских кадрів певного виду, що відображаються при відтворенні картинки. Стереовідео — так можна назвати процес зображення тривимірного образу, який формується безпосередньо в людському мозку і пов’язаний з разноракурсностью сприйняття очей людини.

Не випадково, даний спосіб «обману» зору викликає у деяких людей швидку втому при перегляді 3D картинки, багатьом це взагалі протипоказано.

До недоліків тривимірного зображення в частині впливу на організм людини, можна віднести різницю розуміння того, що відбувається очима і мозком, в результаті чого можуть виникнути не тільки втому очей, але і розлади в роботі головного мозку.

У цій ситуації можна вийти двома способами -створення телевізора, який зможе транслювати реальне тривимірне зображення або чекати поки організм адаптується до зовнішніх умов.

Сучасні 3D системи умовно діляться на ті, які використовуються спільно зі спеціальними стереоокулярами і без них. У побуті, найбільш поширеними є система, в якій застосовуються окуляри.

Найбільш дешевий спосіб відтворення 3d відео є анаглиф суть, якого зводиться до спектрального поділу зображення для лівого і правого ока. Але даний спосіб настільки паршивого качесвто, то розбирати його детально — не має сенсу.

Стерео окуляри з активним затвором використовують принцип тимчасового поділу стереопар, коли шторка очок відкривається в момент показу телевізійного зображення. Даний спосіб використовується виробниками 3D телевізорів — Samsung.

У поляризаційних окулярах застосовується принцип поділу світлових потоків за допомогою поляризації. Екран телевізора має спеціальне напилення, а його перегляд відбувається з використанням поляризаційних окулярів, також мають відповідне напилення. Даний спосіб використовується компанією LG і іншими, які купують у них матриці.

Сучасні розробки спрямовані на створення телевізорів 3D, перегляд яких буде можливий без очок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector