Тіньовий бан в Інстаграм — як вийти і перевірити?

Користувачі Instagram часто стикаються з незвичайним видом блокування. Коли частина контенту певного профілю не відображається в пошуку. І хоч я знаю іншим користувачам. Досить складно визначити такий вид блокування. Її ще називають «Тіньовий бан в Інстаграм». Зі статті ви дізнаєтеся, що це значить, як з нього вийти, перевірити, скільки він триває і чи можна його зняти.

Що значить Тіньовий бан в Instagram?

Уявіть ситуацію: ви щодня наполегливо працюєте над своїм акаунтом у Instagram, викладаєте цікавий матеріал, стежте за потоком відвідувачів і намагаєтеся його збільшити. Але в один момент кількість переглядів знижуєте до нуля. Або ж його переглядають тільки якась частина ваших передплатників. Чи не видно пости через пошук за хештегом і геолокації. Досить неприємне явище, але ви практично безсилі. І залишається тільки шукати інформацію про те, як позбутися від цього.

Багато фахівців SMM-маркетингу схильні до думки, що не існує ніякого Тіньового бана. Або як його ще називають — ShadowBan. Вони стверджують, що подібна ситуація виникає в тому випадку, коли на серверах платформи Інстаграм відбуваються якісь баги. Або помилки системи. При цьому навіть власники платформи Instagram заявляли на одній з прес-конференції, що такого інструменту в їх розробці, як «Тіньовий бан» не існує. Інші ж заявляють, що є певні санкції системи до акаунтів, які періодично порушують правила використання сервісу. Це доводять скріншоти звернень користувачів в технічну підтримку Facebook Ad Support.

Звернення в техпідтримку

Звернення користувача в техпідтримку Інстаграма

У кожного профілю можуть виникати різні причини для появи Тіньового бана. У всякому разі, щоб з’ясувати їх, вам потрібно звернутися особисто в технічну підтримку платформи. І написати звернення, в якому вказати особисті проблеми, дати їх появи та інше.

Це цікаво: як скопіювати невидимий пробіл для Інстаграма.

За які порушення можна отримати санкції

В цілому кожен профіль може бути тимчасово або назавжди заблокований, якщо не будуть дотримані пункти з правил Instagram. Повний їх список можна знайти на сторінці https://www.facebook.com/help/instagram/.

потім:

 1. Виберіть зліва в меню пункт «Політика конфіденційності»;

  Конфіденційність і безпека

  «Політика конфіденційності» на сторінці підтримки Інстаграм

 2. Потім натисніть «Правила спільноти»;

  Правила спільноти

  «Правила спільноти» на сторінці підтримки Instagram

 3. І зліва в меню натисніть пункт «Політика платформи».

  політика платформи

  «Політика платформи» на сторінці підтримки Інстаграм

У цьому списку наведено всі діючі на сьогодні правила використання акаунтів в Інстаграм. Згодом з’явилося безліч сервісів в інтернеті, які здатні визначати істинні і накручені лайки і підписки. Наприклад, сайт http://fakelikeinfo.ru/.

Головна сторінка

Головна сторінка сайту FakeLikeInfo

На головній сторінці для перевірки потрібно ввести адресу профілю Інстаграм в порожній рядок. Після чого натиснути на кнопку «Перевірити».

Кнопка для перевірки профілю

Кнопка для перевірки профілю Інстаграм

Звичайно ж, адміністрація Мережі не перевірятиме кожен профіль вручну. Але напевно у них є подібні алгоритми масового призначення.

Не варто зловживати сервісами для накрутки лайків і підписок. Адже ви можете отримати за це вічний бан без права на оскарження.

Фахівцями маркетингових компаній було помічено, що Тіньові бани з’являються після наступних дій.

Причини тимчасового блокування аккаунтаПоясненія
Прописування популярних або частотних тегівІноді система відключає сторінки з популярними #, так як за їхніми адресами користувачі часто поширюють заборонену інформацію для публікації в Instagram.
Профілі часто використовують інструменти для масслайкінгаЗаборонені прийоми накруток лайків.
Надходження скарг на ваш профільТакож може збільшити ймовірність отримання Тіньового бана. Слідом за ним може прийти тимчасовий бан.
Порушення правил використання хештеговКоли ви додаєте # не по темі поста.
Використання будь-яких інших додатків і сервісів, які автоматично і штучним чином підвищують показники вашого профілюНамагайтеся не використовувати програми для підвищення популярності вашої сторінки в Instagram. Викладайте тільки свій, авторський контент.

Це може бути корисним: ви не можете відповісти на цю переписку в Інстаграм.

Скільки триває блокування в Інстаграм

Тіньовий бан може тривати від доби до декількох днів. Все залежить від порушених правил і частоти їх порушення. У деяких випадках користувачі, на їхню думку, ніяких правил не порушували. Але деякі пости все ж зникли з пошуку. У Тіньовий бан потрапляють не тільки пости і зображення, а й Stories. В середньому не очевидна блокування триває близько двох днів. При цьому за такий короткий термін досить складно буває визначити причину.

Дізнайтеся, як подивитися в Інстаграме, хто заходив на мою сторінку.

Як перевірити, через що профіль потрапив в Тіньовий бан

Як вже говорилося вище, не існує якихось спеціальних сервісів по визначенню Тіньового бана. Щоб перевірити в своєму Інстаграм наявність Тіньового бана і дізнатися, скільки він уже триває, потрібно проводити самостійні дослідження. Це означає, що ви повинні самі шукати власні пости через пошук, хештеги і геолокацію. Якщо ви помітили, що з точних ключам їх немає в результатах, то це означає одне — публікації в тіньовому лазні.

Instagram платформа не ідеальна. Нерідко тут трапляються збої і деякі функції сервісу працюють неправильно. На щастя, їх швидко визначають і усувають. Найкраще звернутися до своїх друзів, які не є вашими передплатниками і попросити знайти ті чи інші публікації. Які вас цікавлять. Найкраще, щоб ваш друг чи знайомий виходив в інтернет з іншого регіону або навіть країни.

Як зняти або вийти з ShadowBan в Інстаграм

Тепер давайте розглянемо, що ж нам робити, якщо аккаунт в Інстаграме потрапив в Тіньовий бан. Такий профіль нічим не примітний. Нічого, крім зниження активності деяких публікацій не змінюється. ShadowBan триває не більше 4 діб, як було відмічено багатьма користувачами. Але якщо вас не влаштовує таке обмеження, необхідно звернутися в підтримку Instagram. Інших способів зняти бан поки немає.

Щоб написати на підтримку з мобільного додатка Інстаграм:

 1. Перейдіть на головну сторінку свого профілю;
 2. Потім виберіть вгорі праворуч кнопку меню (три горизонтальні смужки);

  Виберіть кнопку меню

  Виберіть кнопку меню в профілі

 3. Натисніть внизу сторінки меню кнопку «Налаштування»;

  Станиця мобільного додатка Інстаграм

  Станиця мобільного додатка Інстаграм з настройками

 4. Знайдіть пункт «Повідомити про проблему»;

  Повідомити про проблему

  Виберіть «Повідомити про проблему»

 5. Виберіть знову пункт «Повідомити про проблему» або інший, який вам більше підходить;

  Повідомити про проблему

  Пункт «Повідомити про проблему»

 6. На наступній сторінці відкриється форма, де вам потрібно ввести звернення в технічну підтримку.

  форма введення

  Форма для перегляду сторінок

Опишіть всі подробиці. Зробіть кілька пояснювальних скріншотів, які допоможуть краще пояснити вашу ситуацію. І відправте повідомлення за допомогою відповідної кнопки. Попросіть оператора пояснити незрозумілі дії системи з вашим аккаунтом. Якщо ви хочете написати в підтримку через веб-інтерфейс Інстаграм, скористайтеся адресою.

Використовуйте форму з підказками. Натисніть на сторінці за посиланням варіант «Так».

Форма звернення через веб-браузер

Форма звернення в техпідтримку через веб-браузер

Потім заповніть на цій сторінці всі порожні поля. В основному блоці опишіть свою проблему. Також ви повинні надати докази, що проблемний аккаунт є дійсно вашим.

Варто також пам’ятати, що на платформі періодично трапляються збої і помилки. Можливо ви зіткнулися в Інстаграм ні з Тіньовим баном, а тимчасовими несправностями системи. Тому не варто відразу переживати що це значить, як з нього вийти, перевірити, скільки він триває і чи можна його зняти. Досить імовірно, несправності зникнуть через кілька годин, після чого ваш аккаунт знову буде працювати в нормальному режимі. У таких випадках необхідно зв’язатися з іншими блогерами і дізнатися, чи є у них проблеми з аккаунтом в Instagram.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector