Telegram видає ваш IP-адресу. Як усунути проблему?

Telegram

ІБ-фахівець Дхірадж Мішра з’ясував, що Telegram допускає витік IP-адрес користувачів десктопной версії месенджера.

Справа в тому, що дзвінки в Telegram можуть відбуватися по пиринговой технології безпосередньо між користувачами, минаючи централізований сервер. У мобільних додатках Telegram в цілях безпеки пірінг можна відключити, а в деськтопной версії такої можливості до недавнього часу не було, що відкривало вашим співрозмовникам можливість обчислити, де ви проживаєте.

Зловмисник міг з’ясувати адресу, зробивши дзвінок жертві — IP видавався, якщо користувач відповідав з десктопа або мобільного додатка, в якому не відключили пірінгова зв’язок.

Мішра отримав за інформацію про цю уразливість 2000 євро, а розробники Telegram усунули її в новій збірці програми (версія 1.4). Не забудьте оновитися і отревизировать з’єднання, за яким йдуть дзвінки. Для цього потрібно перейти в «Меню» → «Конфіденційність» → «Голосові дзвінки» → «Peer-to-Peer» і вказати, коли буде використовуватися такий вид зв’язку: з усіма користувачами, людьми з вашого списку контактів або ні з ким. За умовчанням встановлена ​​друга опція.

Нововведення в Telegram v1.4:

— Новий дизайн настройок.
— Новий інтерфейс для вибору теми оформлення в розділі «Налаштування чатів».
— Налаштування для управління пам’яттю: ви можете вибрати, скільки місця Telegram займає на комп’ютері для зберігання тимчасових файлів.
— Нові настройки: тепер ви можете вибрати, чи використовувати для дзвінків Peer-to-Peer, а також відключити анімації (для повільних комп’ютерів).

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector