Тариф смартфон 3g + XS. Київ. Чому цей тариф марний?

смартфон xs
Ще один тариф досить новий тарифний план з лінійки смартфон 3g від лайфселл тільки ось компанія лайфселл вирішила знизити абонентську плату в цьому тарифі за аналогією з Водафон зробити і назва і абонплату аналогічну рівну 40 грн. Тільки ось в компанії Водафон тариф red XS діє для всієї України нехай і з різною абонентською платою, а тарифом смартфон 3g + xs можуть скористатися тільки абоненти проживають в Києві та Київській області, та до того ж ще і перейти в цей пакет не можна.

Чому лайфселл забороняє перехід в тариф XS

Швидше за все, оператору просто невигідно щоб абоненти платили абонплату менше 50 грн, з цієї причини була піднята абонентська плата для тарифів дзвінки всім і смарт 29. Але в той же час лайфселл хоче, щоб нові абоненти підключалися до мережі для цього вони придумали як їм здається «Хитрий план». Дешевші тарифні плани пільговий і смартфон XS? Але для того щоб ними скористатися необхідно купити новий стартовий пакет з новим номером. Розрахунок тут досить банальний — «ніхто не хоче розлучатися зі своїм номерів телефону».

Послуги, що входять в тариф Смартфон 3G + XS

абонплата

40 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші мобільні

30 хвилин в місяць

інтернет

750 мегабайт

смс

30 штук на всі мобільні України

висновок

Це тариф був би хорошою заміною для всіх пакетів, в яких останнім часом абонплата підскочила понад 40 грн, але проблема в тому, що даний пакет закритий для переходу. З цієї причини можна зробити висновок тариф створений даремно, тому як більшість людей готові будуть змінити оператора якщо змінюють номер, а якщо Лайф у них основний, то платити 40 грн або 50 але вже з 2-4 гігабайтами інтернету різниці немає.
Тому питання залишається відкритим: «Компанія лайфсел розуміє, що робить?»

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector