Моя сім’я МТС Україна — як відключити. суть послуги

мтс моя сім'я фото
Сперечатися яка послуга краще моя сім’я або супер сім’я — не будемо. Тому як це все одно, що якийсь г … смачніше, вибачте, що так грубо. Але компанія МТС особливо після того як почали крутити рекламу, що Водафон вже в Україні почала вести себе дійсно по-хамськи. Мало того що раніше МТС-івці підключали не питаючи дозволу такі послуги як МТС клік, які цілком нешкідливі (принаймні в ціновому еквіваленті) так зараз в такій же манері почали приходити питання від читачів про такі послуги як моя сім’я, гудок і інші. Повний список докучливих послуг від МТС можна дізнатися тут. І в даному матеріалі як вже зрозуміло з назви піде ще про одну послугу під назвою моя сім’я.

суть послуги

За допомогою даної послуги ви можете розмовляти з певними номерами МТС за зниженими тарифами. Як це підносить компанія, але по суті за ці як — би знижені тарифи Вам доведеться заплатити 2,20 грн в місяць за кожен номер. Тільки уявіть, в той момент, коли у всіх тарифних планах на всі номери можна дзвонити безкоштовно, вони підключають послугу, в якій за 2,20 можна дзвонити дешевше. Якийсь парадокс виходить.

Як відключити послугу?

Для відключення компанія МТС навіть не продумала нормального USSD запиту. Тому щоб відключити послугу моя сім’я потрібно дзвонити на сервісний номер 7770 і користуючись голосовими підказками знайти пункт відключення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector