Тариф Лайфселл 3g + Свобода. Відгуки і чому тариф Га ** о?

3g + свобода
Отже, Лайфселл, як і в минулому Лайф — перша вирішила змінити умови тарифних планів.

Компанія лайф в 2007-2008 році перша ввела безлімітні дзвінки всередині мережі та при цьому за це брала невелику абонентську плату. В Україні були навіть тарифи за які потрібно було платити всього лише один раз на рік.

Але часи змінюються і зараз компанія лайфселл хоч, і створила тарифний план з досить великою кількістю хвилин на інші мобільні оператори і стаціонарні телефони, але все ж напрямок розвитку компанії видно неозброєним оком. А саме лайфселл хоче зробити максимально високу абонентську плату, що вже зробила з тарифом дзвінки всім і тарифним планом смартфон 29

Регіони для тарифного плану 3g свобода

Тариф 3g + свобода діє на території
Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків.

Детальніше про регіональність цій лінійці тарифних планів і порівняння можна ознайомитися тут — http://specialcom.net/mobile-telecomm/3g-svoboda-super-svoboda-svoboda-tarify-ot-lajfsell/

Вартість послуг в тарифі 3G + Свобода — Як підключити?

Тариф S (за замовчуванням)

3g свобода — M

3g свобода — L

абонплата

60 грн

100

175

Количеста хвилин для дзвінків на всі напрямки (включаючи ЛАЙФСЕЛЛ)

750 хвилин

Інтернет

2 Гб

5 Гб

10 Гб

USSD запит для переходу

* 141 * 501 #

* 141 * 502 #

* 141 * 503 #

Кому вигідно перейти на даний тариф?

Швидше за все — нікому. Тому як тариф в якому можна розмовляти усередині мережі безлімітно — нікому не потрібен. Можливо даний тариф викличе інтерес для коротких бізнес розмов, але як показує практика простіше і дешевше мати дві сім карти, ніж рахувати хвилини і в один момент виявитися без зв’язку.

замість висновку

Компанія лайфселл могла б дійсно створити конкурентоспроможний пакет, який з легкістю зміг би витіснити все пакети Водафон і тим більше київстар. АЛЕ … необхідно було б зробити безлімітні дзвінки всередині мережі, які вона забула впровадити. І скільки проіснує цей пакет — невідомо, тому як репутація у компанії на даний момент м’яко скажемо не дуже (ось тут можна ознайомитися з відгуками на лайфселл)

p.s. Якщо Вам є чим поділиться з приводу даного тарифу, відпишіться нижче в коментарях

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector