Статуси доставки повідомлень в Viber при листуванні

Під час спілкування в програмі Viber, ви напевно помічали, що відбувається зміна стану ваших повідомлень, які відправляються співрозмовника, до того як він перегляне їх. Щоб розібратися в цих статусах, давайте розглянемо, що вони позначають.

Статуси відправки Viber
Статуси відправки повідомлень Viber не так складно розібрати, як здається

статус Відправляється

Якщо під вашим повідомленням горить значок годин і статус «Відправляється», це означає, що ваше СМС ще не доставлено до сервера Viber. Це може виникнути через втрату інтернету по Wi-Fi або поганого з’єднання 3G або 4G мережі.

Зазвичай затримка триває 20-50 секунд, і як тільки мережа відновить роботу на мобільному пристрої, повідомлення перейде в наступний статус.

статус Відправлено

Якщо під повідомленням горить оповіщення «Відправлено», а поруч з ним зображена галочка, це означає одне — ваше повідомлення було доставлено до сервера Viber успішно. Тобто ваше СМС отримано сервером, і буде перенаправлено вашому співрозмовнику.

Статуси відправки Viber
Статус Відправлено говорить про те, що ваше повідомлення пішло співрозмовнику

статус Доставлено

Статус «Доставлено» з двома галочками під повідомленням говорить про те, що ваше повідомлення з текстом або стікерами було доставлено до співрозмовника. Однак цей статус не говорить про те, що користувач вже переглянув цей СМС.

статус Переглянуто

Статус «Переглянуто» може означати тільки одне — ваш співрозмовник відкрив і прочитав адресоване йому повідомлення. Цей статус зникне після відповіді вашого співрозмовника.

Статуси відправки Viber
Якщо повідомлення має статус Прочитано, співрозмовник вже з ним ознайомився

Таким чином, ви тепер обізнані з усіх можливих статусам в Viber як при відправці, так і отриманні повідомлень. Звертайте увагу на статус мережі, він відображається біля імені (Статус в мережі), або (Статус не в мережі).

Як тільки користувач запустить додаток Viber на своєму комп’ютері або телефоні, всі вхідні повідомлення будуть доставлені йому в програму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector