Статичний ip адресу від Водафон — порівняння з Тріолан, Київстар —


Якщо говорити про мобільний інтернет, то напевно компанія Водафон є першою яка пропонує своїм користувачам статичний IP. Тому як мобільний інтернет на увазі, що ви завжди переміщується і надавати кожному свій ip — невигідно, але все ж реально і така послуга коштує грошей.

Скільки коштує ip адреса Водафон?

Для початку необхідно сказати «Статична IP» — це адреса який буде незмінним від свого місця розташування і часу підключення.
Вартість послуги складає — 30 грн на місяць

Нюанси статичного IP і як отримати

Для отримання необхідно бути контрактним абонентом
І звернутися в будь-який сервісний центр Водафон.

Чи потрібен статичний IP адреса мені?

Тут все просто якщо ви не знаєте навіщо він потрібен, то він Вам не потрібен. Говорити про те, що доступ до інтернет банкінгу або електронних грошей буде надійнішим — не має сенсу, тому як при використанні прив’язки до ip банк або сервіс електронної валюти прибирає додаткову авторизацію через Enum, SMS, аутідетніфікатор і так далі.

Говорити про що статичний ip потрібен для використання в електронних замках або вебкамери, також не іммеет сенсу, адже для цих цілей можна підключити стаціонарний інтернет і платити в сотні разів менше, а якщо говорити про такий інтернеті як триолан, то там взагалі цю адресу надається безкоштовно .

p.s. Якщо ви знаєте навіщо необхідний статичний ip за 30 грн на місяць від Водафон, то напишіть про це в комментріях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector