Смс 889 обман і послуга мобільні деньги киевстар

смс 889 або розлучення
Компанія Київстар створила сервіс за допомогою якого ви можете поповнити свою або чужу банківську картку Visa (в більшості випадків це карти ПриватБанку). Дана послуги називається мобільні гроші від компанії Київстар. Також радимо почитати про послуги екстра деньги киевстар.

Як обманюють абонентів Київстар?

Але шахраї дуже швидко зрозуміли, як на цьому можна заробити. І за допомогою випадкового вибору замовляють виведення коштів з номера абонента, на яку або карту. Єдиною перешкодою в цій схемі є смс з кодом підтвердження з номера 889. І цей код потрібно ввести для підтвердження платежу. Для цього потрібно зателефонувати запитати у користувача цей код під різними приводами. Тому якщо Вам прийшла смс з номера 889 (хоча не тільки з номера 889) — не слід говорити ніяких кодів підтвердження — НІКОМУ. Включаючи працівників мобільних операторів і закінчуючи працівників банку.

Суть послуги і коли вона може знадобитися?

Якщо не замислюватися про темний бік послуги мобільні гроші, то з упевненістю можна сказати послуга буде корисна настільки малому числу людей і в таких рідкісних випадках, що сенс використання послуги просто-напросто втрачається.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector