Смарт сім’я як варіант здешевлення дзвінків Lifecell —


На даний момент компанія лайфселл підняла абонентську плату практично для всіх тарифних планів. І в процентному співвідношенні максимально збільшилася плата для тарифу дзвінки всім і зараз вона становить 80 грн за 4 тижні. При цьому у мобільного оператора лайфселл немає доступних тарифних планів для переходу з меншою абонентської платою. Тобто абонентам залишається або змінити номер, до якого вже кожен звик і не хоче міняти. Або платити 80 грн на місяць.

У минулій статті ми розглядали варіанти переходу з тарифу дзвінки всім і варіант який дійсно можна розглянути — це змінити тариф на зроби сам і вибрати необхідні послуги. Але в кінцевому підсумку все те на те й виходить і економічний виграш занадто малий.

Але серед тарифних планів лайфсел є ще й сімейний тариф, який може підійти для сім’ї з 2-3. Розглянемо і цей тариф як варіант заміни дзвінки всім.

Смарт сім’я — послуги

Розглядати будемо найдешевший пакет, а саме тариф з розмірністю S.

Абонпплата

179 грн за 4 тижні

Інтернет

12 гігабайт

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

300

смс

500 штук

Проблема пакета смарт сім’я

З огляду на велику абонентську плату вам потрібно в обов’язковому порядку підключити будь-кого до пакету. І якщо підключити тільки одного абонента, то грубо кажучи ми розділимо абонплату на двох за 90 грн, то більше ніж в тарифі дзвінки всім. З цієї причини для здешевлення необхідно ще додавати в сім’ю абонентів, але кількість абонентів в сім’ї обмежена. Наприклад, для тарифу S — трьома, а для тарифу M — п’ять і так далі.

Коли вигідно підключити тариф смарт сім’я

Якщо у вас в родині реально 3 людини, і всі вони використовують лайф для спілкування. Тільки в такому випадку це доцільно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector