Скупка оргтехніки та комплектуючих: як це працює —


Підприємства та приватні особи можуть здавати непотрібну оргтехніку та окремі комплектуючі, отримуючи за це гроші. Розглянемо докладніше особливості послуги.

Купівля старої техніки в будь-яких обсягах з розрахунком на місці

Безкоштовна утилізація — це можливість для юридичних осіб позбутися застарілого обладнання і заощадити час, а також отримати за які відпрацювали свій термін принтери і ПК гроші (готівкою або перекладами). При скупці плат у підприємств розрахунок зазвичай буває безготівковим. Продавець отримує всі необхідні звітні документи (угоди абсолютно законні і прозорі).

Тому якщо вас хвилює питання, куди здати старий принтер або як утилізувати відпрацьовані ПК, довірте це питання спеціалізованої компанії, що пропонує повний комплекс послуг.

Переваги утилізації і скупки:

  • швидкий розрахунок і надання документів;
  • виїзд оцінювача до продавця;
  • покупка старої техніки і електроніки в будь-якому обсязі.

Компанія може купити плату, запропонувати вигідні умови по утилізації моніторів, викупити старі ноутбуки, принтери та інше обладнання. Ціни на брухт материнських плат і скупку процесорів можна уточнити на сайті, тут же передбачена форма для зв’язку з фахівцями.

Безкоштовна утилізація відпрацьованої та списаної оргтехніки

Приблизну ціну покупки плат продавцям можуть назвати диспетчери по телефону. Але остаточна вартість визначається в ході візуальної оцінки обладнання. Компанія, що надає послуги утилізації, може купити плати в Москві, витягнуті з різного обладнання. Попит на ці деталі пояснюється тим, що в їх склад в невеликих кількостях можуть входити різні дорогоцінні метали.

На сайті можна знайти ціни на сьогодні і фото брухту радіодеталей, які приймаються до скуповування. У продавця є можливість здати стару оргтехніку за двома схемами — купівлі-продажу або утилізації.

Другий варіант передбачає списання обладнання (зняття його з балансу). Утилізація оргтехніки проводиться в максимально стислі терміни, клієнт отримує розрахунок на місці. Процедура проходить відповідно до законодавства, чітко встановлює порядок ліквідації техніки.

Бізнесу вигідно співпрацювати зі спеціалізованими компаніями, оскільки вони допомагають швидко і без зайвої тяганини вирішити питання з відпрацьованим обладнанням. Компанія надає послуги «під ключ», що включають безкоштовну оцінку (з виїздом спеціаліста), складання актів тощо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector