Скорочення посилання «ВКонтакте»

Соціальна мережа «ВКонтакте» — одна з найпопулярніших майданчиків для спілкування в Росії. Цей сервіс надає все, що тільки можна придумати для проведення дозвілля: спілкування з друзями, прослуховування музики, популярні новини, ігри та багато іншого. Мільйони користуються «ВКонтакте» щодня, але є одна цікава функція, про яку користувачі часто забувають або просто не знають — це сервіс для скорочення посилань.

Як скоротити посилання для ВК

Існує можливість зменшення довжини посилань для «ВКонтакте».

Що таке посилання? Дивно чути це питання в наше століття інформаційних технологій, коли складно уявити життя без мережі Інтернет. Однак, якщо звернутися до термінології, то звична нам посилання це не що інше, як URL-адресу (англ. Uniform Resource Locator, URL) — однаковий локатор (визначник місцезнаходження) ресурсу. URL забезпечує комфортну навігацію в мережі Інтернет — без нього важко уявити мережу таким, яким воно є. Однак, навіть така чудова річ може бути незручною, а саме, дуже громіздкою.

Під час серфінгу в Інтернеті не рідкість наштовхнутися на адресу просто неймовірною довжини. Як правило, ми помічаємо це тільки тоді, коли хочемо поділитися з кимось знайденим ресурсом. Добре, якщо цей URL потрібно просто скопіювати в чат, а не продиктувати або того гірше відправити в смс. Саме для таких «незручних» посилань і існують спеціальні сервіси для їх укорочення.

Сьогодні ми поговоримо про сервіс для скорочення URL-адреси від ВК. Користуватися ним досить просто. Для початку перейдіть сюди: https://vk.cc. Якщо ви не авторизовані — система попросить це зробити. Все, що є на сторінці — це поле для введення посилання і кнопка. Вставте адресу в рядок введення і клацніть на кнопці.

скорочення адреси

Через кілька секунд сервіс надасть вам скорочений варіант адреси, яким ви можете спокійно користуватися.

Скорочення посилань ВК: причина

Питання справедливе, адже незалежно від зовнішнього вигляду і довжини, URL-адресу виконує свою функцію. Однак, не все так просто. Іноді, як написано вище, посилання необхідно продиктувати або відправити в смс. Погодьтеся, простіше це зробити з десятком символів, а не з сотнею.

Також хочеться відзначити зовнішній вигляд — це буде особливо важливо для людей, які ведуть свій особистий блог і хочуть поділитися цікавим матеріалом. Куди естетичний буде виглядати компактна посилання, яка не завадить сприйняттю інформації. Ще хотілося б звернути вашу увагу і на ряд мінусів, які виникають внаслідок скорочення адреси ресурсу.

Перший недолік полягає в тому, що користувач, що переходить за скороченою посиланням, потрапляє на ресурс не навпростець, а через сервіс — скорочувач. Що, в свою чергу, уповільнює перехід. За умови, що посиланням скористається невелика кількість людей одночасно — це не критично. Однак, якщо ви плануєте розміщувати подібний URL-адресу для великої аудиторії, то затримка стане суттєвою.

ВАЖЛИВО. Ще одним мінусом буде спотворення назви адреси. Як правило, при створенні сайту йому намагаються дати говорить адреса — так виглядає сайт «Авіто» — https://www.avito.ru/. Бачачи такий адреса, відразу стає зрозуміло, куди він приведе. А так виглядає її скорочений варіант — https://vk.cc/5EbtSw, як бачите, посилання повністю втратила смислове навантаження і може викликати недовіру користувача.

На цьому наша стаття добігає кінця. Ми докладно розглянули, як відбувається скорочення посилань за допомогою сервісу «ВКонтакте».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector