Скільки триває перевірка фото в Фейсбук: час на розгляд

Facebook — це соціальна мережа, до того ж відкрита для будь-якого віку. Адміністрація сервісу невтомно працює над тим, щоб його учасники не публікували заборонені матеріали в рамках ресурсу. Саме тому розміщення тієї чи іншої картинки вимагає деякого часу. У цій статті буде розказано про те, скільки триває перевірка фото у Фейсбуці.

Ілюстрація на тему Скільки триває перевірка фото в Фейсбук: час на розгляд

Перевірка зображення

Потрібно розуміти, що кожен користувач при публікації матеріалу очікує безпосередньо якнайшвидшого його розміщення. Це розуміють і розробники представленої майданчики, саме тому цим питанням займається штучний інтелект з відповідним набором функцій, і тільки при необхідності посвідчення особи здійснює модератор.

Групи для користувача зображень

Грубо кажучи, кожен користувач, який створив профіль на сайті, переслідує певну мету. Залежно від цього матеріал, який розміщується на його сторінці, відноситься до однієї з умовних груп. Таким чином фотографії можна розділити на три:

  1. Призначені для користувача хроніки. Найчастіше аккаунт створюється для спілкування з іншими учасниками соціальної мережі. В цьому випадку зареєстрований людина при публікації нових фотографій хоче привернути увагу інших користувачів для подальшого спілкування.
  2. Рекламні пости. Є окрема група профілів, націлена вона на розміщення рекламних матеріалів. У стрічці таких акаунтів часто можна побачити зображення з продаваним товаром або описом якоїсь послуги.
  3. Змішані публікації. Якщо говорити простою мовою, то користувачі, які стосуються цій групі, розміщують у себе на сторінці фотографії як першої озвученої групи, так і другий. Це звичайні люди, які отримали якусь популярність і готові рекламувати чужий товар.

Ілюстрація на тему Скільки триває перевірка фото в Фейсбук: час на розгляд

Перевірка фото на Facebook

Виходячи з вищесказаного, вже можна уявити, скільки буде займати публікація нового фото. Однак варто розуміти, що все залежить безпосередньо від роботи модератора. Відповідно, щоб ваше фото було схвалено, необхідно відповідати вимогам, про які і піде далі мова.

перевіряються параметри

Щоб ваше фото не було відхилено, і ваш аккаунт не отримав попередження, при розміщенні поста відповідайте таким вимогам відповідного документа спільноти:

  1. Зображення не повинно повторювати попередні публікації.
  2. Фото не повинно нести еротичного підтексту або відкритої порнографії.
  3. Не повинно пропагувати зоофілію, педофілію, насильство тощо.
  4. Зміст зображення не повинно закликати до насильства і порушувати безпеку інших людей.
  5. Повинні бути відсутнім висловлювання ворожого характеру по відношенню інших користувачів.

Час на перевірку

Тепер прийшов час відповісти безпосередньо на головне питання: «Скільки йде час на перевірку фотографії?». Якщо публікується не рекламний матеріал і він не порушує правил спільноти, то запис відобразитися у інших користувачів приблизно через 10 секунд. Якщо картинка рекламного характеру, доведеться почекати приблизно 20-30 секунд. У тому випадку, якщо фотографія виявилася спірною, її творять максимум 3 дні, однак такі випадки велика рідкість.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector