Скільки коштує ВК Коін

Першого квітня соціальна мережа ВКонтакте порадувала всіх користувачів нової унікальної грою — VK Coin. Вона доступна кожному в мобільному додатку. На комп’ютері Майні монети не представляється можливим. Тим, кому вже вдалося набрати велику суму на власному рахунку цікавляться, скільки коштує віртуальний ВК Коін і як його обмінювати. Сьогодні ви дізнаєтеся це в подробицях.

Мобільна гра VK Coin

На честь свята — дня сміху і гумору ВКонтакте надала користувачам нову гру — VK Coin. Кожен може відкрити її на веб-сторінці https://vk.com/coin, використовуючи додаток для зчитування QR-коду. У мобільному клієнті Вк щоб відкрити програму, виберіть «Налаштування» і «Сервіси». І ти тут «VK Coin». Ця гра спародіювала популярний вид заробітку в мережі — Майнінг.

Відкрити VK Coin

Процес заробітку ВК коін відрізняється від справжнього Майнінг тим, що користувачам надаються різні прискорювачі. З їх допомогою можна збільшувати автоматично свій заробіток на певну кількість монет або їх часток. В цілому гра сподобалася публіці. На сьогоднішній день соціальна мережа зупинила заробіток Коін. Всього користувачі заробили 2.8 трильйона «монет». Якщо у вас є вони на рахунку, ви можете передавати їх іншим користувачам або обміняти на промокодом.

Це цікаво: Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку в ВК.

Скільки коштують віртуальні монети ВКонтакте

При створенні гри власники ВК не припускали продаж коін за реальні гроші. Тому ранок купівлі / продажу користувачі створили самі. У спеціальних групах можна продати зароблену криптовалюта. На сторінці https://vk.com/vk_coins_farming знаходиться одна з них. Тут ви зможете дізнатися, скільки коштують коін, збути їх, а також купити.

У групі купують криптовалюта за такою ціною:

  • 500 000 VK Coin — 60 рублів;
  • 1 000 000 коін — 110 рублів;
  • 5 000 000 — 550 рублів.

Подібні розцінки можна знайти і в інших групах, які займаються скупкою. Щоб продати тут зароблену криптовалюта, необхідно написати в групу будь-яке повідомлення. Після цього вам прийде відповідь було надіслане, в якому вас попросять відправити в повідомленні слово «Старт» для активації бота покупки / продажу Коін. Внизу з’явиться блок з кнопками. Виберіть відповідну суму «монет», яку ви хочете продати. І дотримуйтеся порад бота.

Відправка повідомлення

Відправлення повідомлення в групу для продажу ВК коін

У даній групі — https://vk.com/obmenvkcoin ВК Коін коштує дешевше. Умови продажу також не мають користувачів продавати тут зароблену криптовалюта. Початкова сума для продажу — 10 мільйонів.

Читайте також: Як відправити подарунок у ВК анонімно.

Як можна витратити ВК Коін

ВКонтакте пропонує всім учасникам гри VK Coin обміняти свої чесно зароблені віртуальні гроші на цілком справжню знижку в різних сервісах. У самому додатку вам потрібно вибрати кнопку «Магазин». У наступному вікні ви побачите кілька сервісів, де можна обміняти VK Coin на промокодом. Не у кожного вони однакові. Сервіси можуть бути різними, виходячи з регіону проживання користувача та інших факторів. Наприклад, у одних — це знижка на покупку їжі в Delivery Club і знижка на підписку в Ivi. У інших — трапляються знижки на товари з магазину подарунків «Сюрприз бокс». Тому дізнатися, скільки коштує VK Coin можна, відвідавши ці ресурси.

сюрприз Бокс

Отримати промокод в «Сюрприз Бокс»

Для отримання виберіть одну із запропонованих знижок, і ви побачите промокод. Його потрібно вводити при покупці товарів у відповідних магазинах. Для отримання знижки в сервісі Delivery Club потрібно відіслати боту будь-яке повідомлення. У відповідь він надішле розцінки в Коін на знижки.

потім:

  • Потрібно відіслати цифру «5» в повідомленні, якщо хочете отримати п’ятивідсоткову знижку на замовлення в Delivery Club. Коштувати це буде 50 000 коін;
  • Введіть «10» і відішліть боту, якщо потрібно отримати 10% знижки за 100 000 Coin;
  • Відіслати «15» боту в повідомлення потрібно, якщо ви хочете отримати 15% за 150 000 криптовалюта;
  • І півмільйона коін буде коштувати знижка в 20% на їжу в Delivery Club.

кнопка

Кнопка «Магазин» в додатку VK Coin

Ви також можете поділитися VK Coin зі своїми друзями або розрахуватися за певні послуги. Сьогодні часто можна зустріти в ВК оголошення, в яких вам допоможуть знайти передплатників і лайки за коін, а також дізнатися їх вартість. Цих користувачів можна знайти в групі з обміну валюти або в тій, посилання на яку залишено вище в статті.

Витратити VK Coin

На що витратити VK Coin

Як перевести вірутальних гроші

У додатку ВК коін є можливість переводити валюту інших учасників гри. Це можуть бути ваші знайомі або користувачі, яких ви хочете віддячити. Для цього вам потрібно запустити додаток і вибрати кнопку «Перевести». Після чого VK Coin запросить підтвердження на доступ до списку друзів вашого профілю. Підтвердіть, щоб ви змогли вибрати, кому з друзів хотіли б передати гроші.

Ви можете використовувати пошуковий рядок або QR-код, щоб знайти потрібного учасника, якщо його немає в списку ваших друзів. Цією функцією вам також доведеться користуватися, щоб продати VK коін по домовленості ціною. У групах, де купують «монети» для інформування вас і здійснення обміну задіяні боти. Вони підкажуть вам, як потрібно діяти, щоб передати монети для продажу.

У статті ми детально розібрали, скільки коштує сьогодні ВК Коін в еквіваленті реальної валюти. А також як можна використовувати віртуальні монети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector