Скільки сезонів в Народжена Місяцем в Клубі Романтики

Багатьом гравцям дуже сподобалися історії від розробників Romance Club. Всі ігри, сезони і серії мають неповторний сюжет і захоплюючі події. Іноді необхідно розрахувати, на скільки затягнеться гра. І нам необхідно знати, скільки ж точно сезонів в Народжена Місяцем в додатку Клуб Романтики.

Друга гра Romance Club: Народжена Місяцем

В історії Народжена Місяцем все починається з того, що молода дівчина Мія вирішує, йти їй на вечірку чи ні. У підсумку вона потрапляє в старовинний будинок, де мешкають по її баченню дивні особистості. А також кілька симпатичних хлопців. Насправді все відбувається в старовинному замку, де збираються перевертні, вампіри і стародавні князі. Як і в інших сезонах, головний герой має право вирішувати, якою буде Мія: стійкою, дипломатичній, розважливою або романтичною.

Віктор
Віктор з Народжена Місяцем

Романтичний сюжет в результаті закручується і надає гравцеві непростий вибір між вампіром Віктором і обортного Максом Фолля. Сюжет цієї історії користувачі відзначають з особливим захопленням.

мія
Мія з «Народжена Місяцем»

На численні думок саме Народжена місяцем є найвдалішою грою, яку придумали молдавські розробники. Сьогодні існує всього 4 повноцінних сезонів цієї історії. Гравці з нетерпінням очікують черговий сезон і задають питання про його появу в групі в ВК.

Це цікаво: як видалити прогрес в Клубі Романтики і почати заново гру.

Скільки сезонів в частині Вітрила в Тумані

Перша історія, з якої почалася гра Клуб Романтики — Вітрила в Тумані. У цій історії зараз 5 сезонів. В її основі лежить розповідь про нещасну дівчину, яку без її згоди хочуть видати заміж за багатого іспанського дона Дієго.

Вітрила в Тумані
Сюжет з гри «Вітрила в Тумані»

Але головна героїня вирішує об’єднатися з піратами. І ставить перед собою основну мету — помститися за свою честь. Ця гра припаде до душі тим, хто без розуму від «Пірати Карибського Моря».

Вітрила в Тумані
Гра «Вітрила в Тумані»

Ті, хто вже пройшов цю гру в Клубі Романтики радять нам бути більш дипломатичними. В історії нам також необхідно буде вивчити різну магію, щоб досягти своєї мети будь-що-будь. Гра також сильно нагадує популярний роман зі схожим сюжетом «Гордість і упередження».

Це може бути корисним: скачати Клуб Романтики на комп’ютер.

Що чекає вас в Клубі Романтики: Моя Голлівудська Історія

Третя гра за рахунком — Моя Голлівудська Історія є сюжетом наших днів, де дівчина відвідує подругу, прильоту в Америку. Її мета — побудувати свою кар’єру в кіно.

Моя Голлівудська Історія
Героїня Емма з «Моя Голлівудська Історія»

Чи зможе вона отримати головну роль в місті, який прославився тим, що розбив величезну кількість сердець — залежить від вас. Розробники обіцяють доповнити цей сезон новими серіями. Доповнять також новими сезонами історію Народжена Місяцем в додатку Romance Club.

Девід
Діалог в «Моя Голлівудська Історія»

В цій частині гри ви зможете дати головній героїні будь-яке ім’я. Хоча в ігровій Вікіпедії написано, що її звуть Емма. Зовнішні дані героїні залежать від вашого вибору. Так як на початку доступні кілька типів особи, який ви зможете вибрати: латино, європейське афро-американське і т.п.

Емма
персонаж Емма

А характер буде залежати від розвитку гравця по сюжету. При діалогах доступні кілька напрямків: романтичний характер, комедія драма та ін.

Читайте також: як ввести код в грі Клуб Романтики.

Кількість сезонів Тіні Сентфора в Romance Club

У п’ятій частині популярної гри Клуб Романтики дівчина Сара з батьками переїжджають в Сентфор в зв’язку з фінансовими пробілами. Після закінчення основної школи компанія друзів зустрічається, щоб згадати своє спільне минуле.

тіні Сентфора
Діалог з «Тіні Сентфора»

У тому числі деякі темні справи, які відбувалися в ті часи, коли вони ще були дітьми. За сюжетом герої згадують різне — і приємне, і не дуже.

тіні Сентфора
Кенді з «Тіні Сентфора»

Це перша серія в Клубі Романтики в жанрі «жахи». Також цікаво те, що головний герой одночасно наймолодша і найстарша з усіх героїнь, які існують в Romance Club. В Тіні Сентфора герої діють в різному часовому проміжку — в пам’яті (в минулому), і в сьогоденні. В якому часі ви перебуваєте зараз можна визначити за підказками, які система нам надає. Ваш герой зможе розвиватися в бік іміджу, сміливості або обережності.

Сама захоплююча частина Королева за 30 днів в Клубі Романтики

У цій історії студентка відправляється в королівство за славою, любов’ю і щастям. А також для того, щоб стати повноцінною частиною суспільства. Але у Джесіки не зовсім правильне уявлення про світ. Їй тільки належить зіткнутися з реальним життям дорослої людини. У цій грі ми зможемо збільшити свого персонажа такі вміння: інтрига, дипломатія, завзятість. Щоб для вас гра була більш цікава, вибирайте відповідні саме вам якості.

Королева за 30 днів
Сезон «Королева за 30 днів»

Ця історія була випущена в минулому році за результатами опитування в групі ВКонтакте. Тоді на вибір публіці пропонувалися до розвитку 2 історії: «Королева за 30 днів» і «Східні ночі». І незважаючи на те, що в опитуванні перемогла «Східні ночі», розробники все ж вирішили створити «Королеву за 30 днів». На той час у цю гру був практично інший сюжет.

персонаж
Королева за 30 днів

Як і у «Народжена Місяцем» в Клубі Романтики в цій грі 4 сезони. Кожну з ігор розробники намагаються доповнювати. Це ще залежить від гравців, які в групі ВК наполегливо вимагають продовження тієї чи іншої частини або серії. Саме тому в одних історіях менше сезонів, ніж в інших.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector