Фото Момо в повний зріст монстр з Ватсап

В Інтернеті стали часто говорити про новий страшному істоту Момо, яке з’являється в пристрої нізвідки і доводить людей до самогубства. Це чудовисько саме виходить на зв’язок з випадковими користувачами і пропонує пограти, а також стверджує, що багато знає про їх особистості. Багато хто хоче побачити фото з Момо в повний зріст в Ватсапе, але частіше за все видно на екрані мобільних пристроїв тільки одне страшне обличчя монстра.

Фото монстра Момо в повний зріст

Фото монстра Момо в повний зріст

Не дивно, що всі газети, інформаційні сайти і навіть телебачення говорить про нього. Своїми відеодзвінки, фотографіями та повідомленнями Момо сильно шокує людей, а деяких підлітків їй все-таки вдалося навіть довести до могили.

Що таке Момо?

Тільки почали вщухати пристрасті після жахливої ​​віртуальної гри «Синій кит» і вже з’являються нові образи, метою яких є зіпсувати життя людині, проникнути в його внутрішній світ або навіть убити. Вперше, як не дивно, монстр з’явився в Facebook. Одному хлопцеві прийшло повідомлення з проханням про допомогу. У повідомленні говорилося, що йому потрібно було подзвонити по японському номеру в WhatsApp. При наборі номера хлопець побачив страшне істота, яке стверджувало, що він помре через декілька днів. На фото була дівчина з жахливими виряченими очима і величезним ротом, схожим на дзьоб ворони.

Зображення особи Момо

Зображення особи Момо

Образ Момо був запозичений у скульптури з галереї Vanilla Gallery в столиці Токіо. Виставка називається «Галерея привидів: Підземний світ». У скульптури є ім’я — «Птах мати». Скульптура була створена для спецефектів компанією LINK FACTORY. Ця компанія спеціалізується на створенні подібних персонажів для фільмів жахів і інших подібних картин. Фото оригінального монстра Момо з Ватсап в повний зріст показує нам, що сама скульптура невелика. Вона складається з трьох основних частин: голови, грудей і курячих лап.

Що потрібно монстру Момо з Ватсап

Персонаж з нешкідливим ім’ям Momo почав масштабно діяти в Латинській Америці. А саме в Аргентині. Там 12-річна дівчинка покінчила життя самогубством, а в контактах її телефону знайшли номер Момо. Були зареєстровані й інші разі дзвінків. Це не єдиний нещасний випадок. Монстр діє і в інших країнах. Дзвонить і посилає повідомлення переважно вночі близько 3 годин. Часто користувачі отримують зображення зі страшним і шокуючим змістом. Такого ж роду приходять повідомлення.

Листування з монстром Момо

Листування з монстром Момо

Спочатку істота пов’язувалося з користувачами по номеру з японським кодом 8-134-510-25-39. Але за офіційними даними він уже кілька місяців заблокований. Якщо вірити інтернет-виданням, істота досі подорожує по всесвітній мережі, залякуючи нещасних людей.

Найчастіше відеодзвінок відбувається за одним і тим же сценарієм: спочатку людина відповідає на вхідний дзвінок (або отримує відповідь на вихідний), потім бачить перед собою чорний екран і дивні шиплячі звуки, схожі на шум при перешкодах телевізора. Потім з’являється шокуюча фото фігура з куклоподобную і дивною головою і звертається до людини. Все це дуже схоже на фрагмент з фільму жахів. Тим, кому довелося поспілкуватися з Момо, не можуть навіть пригадати, про що вони говорили, настільки сильним був шок.

При розмові монстр легко переходить на будь-які мови і повідомляє, що він знає всі подробиці особистого життя свого співрозмовника. Момо стверджує, що знає всю інформацію і про родичів, знайомих, подруг. Де вони працюють, чим захоплюються і коли з ними статися біда.

Момо пише російської студентці

Момо пише російської студентці

Як виглядає Момо в повний зріст

У мережі досить велика кількість фото монстра Момо в повний зріст, з однією особою або навіть людей, дуже схожих на це істота. Очевидці стверджують, що спілкувалися з монстром, яке було тільки частково схоже на скульптуру в повний зріст. Наприклад, до деяких зверталося особа, на якому губи були звичайного розміру, але очі залишилися все ж виряченими. Звернення Момо до користувачів теж бувають різними. В одному збереженому відео можна виявити, що монстр співає на латиноамериканському мовою веселу пісню. Кому-то він є, погрожуючи ножем.

І все ж всіх очевидців цього незрозумілого істоти об’єднує одне — страх. Якщо почитати їхні відгуки, то можна побачити, що вони закликають ні в якому разі не виходити на зв’язок з ним. Гарного від цього не чекай. На його хитрощі легко попадаються підлітки. Деяким це здається забавою, і вони самі шукають зв’язку з Момо (приклади листування з Момо).

https://youtu.be/0rj1L-Zh9Ho

У Росії під обличием монстра ховаються звичайні пранкери, які жартують над своїми друзями. Але деякі стверджують, що він є і в Росії (російські номери Момо). Жоден нещасний випадок не був зафіксований в країні. Чутки і розповіді в мережі будуть ще деякий час існувати в мережі, адже цим жахливим трендом користується більшість блогерів. Щоб прикувати до екранів комп’ютера роззяв, вони спеціально створюють ролики, в яких нібито їм дзвонить монстр, загрожує їхньому життю, а також пише страшні повідомлення. Якщо побачити монстра Момо на повний зріст в Ватсап, він не здається таким вже страшним. Він скидається радше на безглузду ворону, ніж на жахливе істота.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector