Скільки коштує смс в Росію? Київстар Водафон Лайфсел

смс
Ми вже не раз розглядали дзвінки в Росію та інші країни, різні послуги дозволяють зменшити витрати на здійснення дзвінків за кордон. А ось питання з відправкою смс весь час залишалися осторонь. Хоча іноді, досить відправити смс повідомлення ніж дзвонити, особливо це стосується тих кого немає в соц. мережах або месенджерах типу вайбер. І в даному матеріалі знайдемо найдешевший спосіб відправити смс повідомлення в Росію.

СМС в Росію — Водафон

Почати, мабуть, варто з Водафон, тому як даний оператор надає найбільш дешеву ціну за смс повідомлення в Росію. За фактом відправлення повідомлення в россию коштує стільки ж скільки і смс на Київстар і залежить від використовуваного Вами тарифного плану.

Light

XS

S, M, L

Вартість і кількість смс

50 копійок за одну смс

50 копійок

50, 70, 150 штук відповідно

Київстар

Що стосується київстар, то тут не все так гладко. З огляду на навіть той факт, що за допомогою послуги улюблені країни на номери Білайн можна дзвонити по 50 копійок а на номери інших операторів по 1,5 грн за хвилину, то смс йдуть без будь-яких послуг за однією ціною
СМС на номери РФ — 2,2 грн за штуку

Лайфсел смс в Росію

Лайфселл підійшов ще більш огидно до цього питання, тому як ввів послугу «СМС Мир», а все тому що вартість даної послуги дорівнює 27 грн за 25 смс.

Тобто Вам потрібно заплав 27 грн + пенсійний фонд і вартість одного повідомлення обійдеться Вам у
1,1 грн — з послугою СМС світ

Якщо не замовляти додаткових послуг вартість смс повідомлення в россию з номера лайфселл одно:
2,7 грн — стандартна вартість

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector