Скільки коштує інтернет Київстар? 3G і EDGE? —

Інтернет київстар
У статті 3g інтернет ми проводили аналогію операторів Київстар, МТС, Лайф і порівнювали якість послуг, що надаються. Так ось Київстар і Лайф на відміну від МТС не бере додаткову плату за використання 3G. Іншими словами якщо ви підключили інтернет пакети Київстар, то ви отримуєте доступ до мережі і в залежності від вашого місце положення і підтримки телефону може бути швидкість 250 кб в секунду, а може бути 20 Мбіт / с.

Вартість доступу до інтернету від Київстар?

Для того щоб підключиться до мобільного інтернету від Київстар є 2 способи. Перший це підключити додаткову послугу підключення та другої скористатися можливостями Вашого тарифного плану.

Інтернет в тарифних планах

На даний момент кожен (новий) тарифний план має безкоштовне кількість мегабайт для доступу до мережі інтернет, звичайно ж при різній абонентській платі.

  • Київстар для дзвінків при абонплаті від 15 — 35 грн — обсяг трафіку = 50 мб
  • Київстар для дзвінків і інтернету при абонплаті від 25 до 55 грн — обсяг трафіку = 500 мб
  • Київстар для смартфона при абонплаті від 40 до 90 грн — обсяг трафіку = 1500 мб

Абонентська плата вказана в проміжку від і до тому що всі тарифи Київстар регіональні та умовно Київстар поділив всю Україну на 3 регіону, докладніше про регіонах можна почитати тут.

Інтернет як послуга — інтернет пакети

Якщо Вам подобається Ваш тарифний план, але в ньому немає «безкоштовного» інтернету, то можна скористатися послугами від КС. Всього в оператор має 4 пакети для доступу до інтернету

Назва інтернет пакета

абонплата

Кількість мегабайт на місяць

пакет 250

20

250

пакет 500

35

500

пакет тисячу

60

1000

пакет 3000

150

3000

Детальніше про інтернет пакетах — http://specialcom.net/mobile-telecomm/internet-pakety-kievstar-kak-podklyuchit-otklyuchit-i-racionalno-ispolzovat/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector