Красиві номери від Київстар — ціна і градація —

сім карти фото
Років 7-8 тому після того як тарифні плани всіх операторів приблизно вирівнялися деякі підприємливі компанії почали відбирати номери і продавати їх як красиві і легко запам’ятовуються. Зараз же якщо компанія або інтернет магазин не має красивого номера, багато людей можуть навіть не подзвонити в цей магазин, тому як порахують це розлученням. Але оператори мобільного зв’язку теж не дрімають і вирішили забрати цей шматок пирога собі. Навіть було таке віяння, що оператор Київстар блокував номер, які стояли на продажу в інтернет магазинах красивих номерів. Пізніше вони самі почали продавати такі номери. І виділили свої ціни і класифікацію. В даному матеріалі порівняємо класифікацію номерів приватних інтернет магазинів і красивих номерів від компанії Київстар.

Класифікація і ціни на гарні номери Київстар

За основу візьмемо градацію від Київстар.

Красиві номери Київстар — 4 і більше однакових цифр

Ціна таких номерів на офіційному сайті компанії Київстар — 3000 грн. Це номери типу 38097XYZXXXX (приклад 097-01x-1111, 097-81x-1111, 098-86x-2 222). У порівнянні з іншими магазинами в мережі можна знайти такі номери по 2000 грн або 1500 грн, також можна ще і сторгуватися. Основна проблема компанії Київстар при продажу таких номерів немає доступу до списку такіхх номерів, а для замовлення необхідно відвідати магазин Київстар і там вже зробити замовлення, а покупка такого номера справа не однієї хвилини.

Красиві номери — 3 однакові цифри поспіль

Ціна такого номера від Київстар — 2000 грн, але справа в тому, що оператор не поділяє номера 888-3-555 і номера 321-3-555 — для маркетологів оператора — це однакові номери, але будь-яка людина по всій Україні може сказати, що ці номери не однозначні.

В інтернеті номера з трьома цифрами в кінці можна придбати від 200 грн, в той час як номери де цифри йдуть групами по 3 (приклад — 888-3-555) можуть, варто по 1000 грн і більше.

Хоча один плюс компанії Київстар можна додати, адже після того як вони почали продавати свої номери з трьома цифрами, знайти на руках такий номер у продажу — практично нереально.

Красиві номери — дзеркалки (з дзеркальним відображенням цифр)

Такі номери досить цікаво виглядають на рекламі, але при вимові сенс дзеркального відображення втрачається. Тому номера такого плану в ціні завжди стрибають і залежать від самого номера. У Київстарі такі номери продаються по 400 грн.
В інтернеті можна знайти такий номер від 150 до 300 грн. Крім цього в цю категорію потрапляють номери метелики (0ху-089-089-3, 0ху-569-2-569), які досить непогано виглядають як на рекламі, так і для особистого використання.

Красиві номери — але вони не попадають під попередні категорії

Ціна таких номерів в компанії Київстар — 300 грн

Це найбільш неоднозначна категорія, тому як ексклюзивність номера визначається компанією і довести це просто звичайний номера або це якийсь красивий неможливо, тому і ціна на них може коливатися в мережі від 100 грн до 1000 грн — і все це залежить від продавця.

висновок

Знайти гарний номер для особистого користування або для компанії досить непросто, особливо якщо ви не знаєте, що хочете. Тому перед підбором слід подумати який номер Вам буде цікавий. А купувати (це не реклама) краще в інтернет магазинах в мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector