Скільки друзів можна додавати в Фейсбук в день: ліміт

Будь-яка соціальна мережа призначена в першу чергу для спілкування. Тому здавалося б, не повинно бути ніяких обмежень на додавання людей в друзі — чим ширше аудиторія, тим краще. Але не все так просто. По ряду причин Facebook (і більшість інших соцмереж теж) має обмеження на темп зростання кількості френдів. Скільки ж друзів можна додавати в Фейсбук в день?

Ілюстрація на тему Скільки друзів можна додавати в Фейсбук в день: ліміт

Скільки друзів на добу можна додати?

Це питання може виникнути у ново зареєстрованих користувачів соціальної мережі Фейсбук. Адже хочеться відразу ж додати до себе всіх знайомих, оголосити всім, що «я теж тепер тут, давайте спілкуватися»! І тут новенький юзер якраз і може наштовхнутися на те саме обмеження.

Так ось, вважається, що в добу допускається додавати в друзі не більш 20 осіб. У точності цю цифру навряд чи хтось перевіряв, тому що за перевищення ліміту запрошень можна запросто заробити санкції від адміністрації. Вам можуть надовго відключити цю функцію, і ви не зможете додавати нових френдів. Але з досвіду відомо, що до 20 осіб на добу — це безпечно.

Звичайно, існують способи дуже швидко зібрати велику базу передплатників. В інтернеті легко знайти безліч пропозицій на цей рахунок, і більшість з них не безкоштовні. Там використовуються різні хитрі способи, як обійти встановлені ліміти. Потрібно дуже обережно ставитися до таких сервісів або методам, серед них багато простих шахраїв.

Чому ж Фейсбук не дозволяє додавати відразу дуже багато френдів на свою особисту сторінку? Мабуть, саме тому, що вона особиста. Адміністрація пропонує розділяти особисте життя і комерційну діяльність. Запрошення величезної кількості людей в друзі до персонального аккаунту розглядається як спам. Незалежно від того, підтвердили ці люди заявку або відкинули, все одно вважається, що був факт несанкціонованої реклами. Запит дружби до незнайомої людини змушує його відволікатися, переглядати інформацію, яку він, можливо, зовсім не хотів отримувати. Тому така діяльність припиняється.

Ілюстрація на тему Скільки друзів можна додавати в Фейсбук в день: ліміт

Що ж робити, якщо у вас справді багато знайомих, і всі вони вже зареєстровані в Фейсбуці? Наприклад, якась фанатська група або клуб за інтересами. Залишається діяти поступово. Зазвичай радять спочатку розіслати запрошення дружби для 10 кандидатів, на наступний день 15, ще через день 20, і далі вже по двадцять заявок на добу, не більше.

Ліміт на друзів

Крім денного ліміту існує ще загальний межа кількості френдів у одного особистого профілю. це 5000 осіб. Понад це числа взагалі не вдасться додати жодної людини.

А якщо комусь все-таки потрібно більше? Тоді вам на допомогу бізнес-сторінки. Це саме те, чого домагається Facebook — розділити та особистою сфери. Якщо у кого-то більше п’яти тисяч знайомих, то це вже не дружба, а бізнес, хіба ні? А у сторінок немає обмежень на кількість передплатників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector