Що таке вірусний маркетинг? —


Поняття «вірусний маркетинг» позначає вплив на цільову аудиторію, активне просування послуг і товарів силами цільової аудиторії, яка на добровільних засадах бере участь у поширенні інформації про сам предмет маркетингу. Рекламна комунікація настільки впливає на людину, що він повністю заряджається ідеєю і поширює інформацію про певний продукт або послугу усвідомлено або ж взагалі несвідомо. Таким чином, він стає активним носієм реклами.

Що таке вірусний маркетинг? Цей термін означає поширення від однієї людини до іншої в рамках якоїсь цільової аудиторії. Воно полягає в основі ідеї «вірусного» процесу. Виходить так, що оригінальна інформація, ідея у вигляді готового повідомлення маркетингу, передається вірусно у вигляді якоїсь «пагорби». Вона рекомендована до перегляду посилань, внаслідок чого інформація в найближчому часі асоціюється з розвагою або користю, а не з нав’язаним зверненням реклами.

Популярність такого виду маркетингу помітно зростає останнім часом. Оперативні онлайн-канали дозволяють користувачам з легкістю обмінюватися фотографіями, відео, музичними файлами. Це дозволяє вірусного маркетингу поширяться. Зростає популярність також різних інтернет спільнот, блогів. Практично кожна третя людина, який отримав якесь цікаве повідомлення, ділиться ним зі своїм знайомим. Щоб змусити когось придбати продукт, потрібно сформувати її потреба в даному продукті. А люди пересилають ті посилання, які вони вважають незвичайними, чимось цікавими, що зачіпають на підсвідомому рівні сферу людських потреб. Тому можна сказати, що грамотно випущений вірусний продукт в кращому вигляді актуалізує проблему. А продукт буде покликаний її вирішити.

Переваги сучасного вірусного маркетингу в тому, що поширення вірусної реклами є вигідним економічно. Така реклама формує з боку споживачів певне ставлення. Вона вільна від будь-яких обмежень з боку закону про рекламу і від цензури. А цикл життя вірусної реклами становить не менше 3 років.

Якісно продумана вірусна реклама — це ціле мистецтво. Деякі зразки вірусних робіт належать до сфери мистецтва. Подібні роботи виставляються на фестивалях рекламних ідей і реклами.

Джерело: mmix.ua

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector