Що таке телевізор з задньої проекцією? —

Цей термін означає, що телевізор з задньої проекцією передає зображення на екран через ширми. Коли ви перебуваєте в кінотеатрі, зображення проектується на передню частину екрану. Саме тому в кінотеатрі проектор знаходиться позаду глядачів. У такому типі телевізорів це відбувається з точністю до навпаки.

Ви вважаєте, що чим більше екран телевізора, тим краще, вірно? Ви можете розглянути різні варіанти телевізорів, які зараз доступні на ринку.

Телевізор з задньої проекцією

У той час як у більшості людей виник інтерес до плазмових панелей і рідкокристалічним екранам. Варто згадати телевізори з задньої проекцією. Досягнення в якості зображення телевізора з задньої проекцією, стали розумною і менш дорогої альтернативою великих телевізорів з ЕПТ і на той момент це був прорив в техніці, де можна було створити величезний телевізор зі споживанням енергії як звичайний ЕПТ.

Принцип роботи такого ТВ досить схожий з трубкою і мають ті ж проблеми, досить контрастних кольорів ви не отримаєте. Особливо якщо діагональ такого ТВ буде близько 80 дюймів. Про будь-які додаткові можливості також можна забути, не кажучи вже про технології 3D.

Інший тип телевізора з задньої проекцією заснований на рідкокристалічних дисплеях. Однак, це не те ж саме, як рідкокристалічний дисплей, який використовується в сучасних екранах (TN, IPS, MVA). Цей тип телевізора пропонує багато переваг, включаючи те, що розмір блоку дуже маленький в порівнянні з ЕПТ-моделями.

Існує висока контрастність і яскравість в рідкокристалічному дисплеї на основі телевізора з задньої проекцією. Також існують і деякі недоліки. Іноді зображення виглядає трохи нечітким, ніби дивишся на нього через вуаль.

підсумок

Такі телевізори мають огидний кут огляду, немає можливості зробити його менше в розмірі, або зробити його легше. За рахунок потужних ламп термін придатності даних телевізорів залишається дуже малим та й технології на даний момент розвиваються наскільки швидко, що TFT екран може купити практично кожен. Внаслідок чого дані телевізори пішли з ринку 21 століття. Якщо ви зустрінете такий тип телевізора в продажу або у вас вдома є такий ТВ, напишіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector