Що таке Telegram і як ним користуватися

У наш час різні додатки для обміну повідомленнями стають все більш популярними. Фахівці навіть роблять прогнози, що через буквально кілька років вони зможуть стати популярнішими соціальних мереж. І багато розробників бачать в цих додатках величезні перспективи зростання і розвитку. Вони готові вкладати багато сил для впровадження додаткових можливостей і збільшення прибутку. Одним з наймолодших рішень на ринку є месенджер «Telegram». Що таке «Телеграм»? Які його основні переваги перед конкурентами? Як ним користуватися на різних пристроях? На ці питання ми відповімо в сьогоднішньому матеріалі.

Що таке Telegram і як ним користуватися

Telegram дозволяє обмінюватися текстовими і відео повідомленнями, а також здійснювати дзвінки.

Що таке «Telegram» і його основні переваги

«Telegram» — це один з найпопулярніших месенджерів. Ним користується вже кілька сотень мільйонів людей в усьому світі. Його основне призначення мало чим відрізняється від інших програм — відправляти текстові, голосові, відеоповідомлення, а також файли. З цієї точки зору «Телеграм» практично нічим не відрізняється від конкурентів. Так що ж робить його таким унікальним продуктом, що його встановлюють собі все більшу кількість користувачів?

 1. Безліч серверів по всьому світу, що дозволяє досягти високої швидкості і безпеки. Завдяки цьому у «Telegram» найбільш швидка доставка повідомлень в порівнянні з іншими конкурентами.
 2. Відкритий протокол, що дозволяє стороннім розробникам використовувати напрацювання команди «Телеграма».
 3. Повністю безкоштовний і навіть без реклами.
 4. Надійний захист від різних атак.
 5. Практично повна відсутність обмежень за розміром чату і відправляються файлів. В одному повідомленні можна відправляти скільки завгодно файлів розміром до 1,5 ГБ.
 6. Групові чати до 30000 учасників, а також тематичні канали, на зразок груп в соціальних мережах.
 7. Відправлення абсолютно будь-яких файлів і документів.
 8. Секретні чати і групи.
 9. Легкість у використанні, мінімум споживаних ресурсів пристрою, а також повна кроссплатформенность.
 10. Зберігайте всі свої файли в хмарі. Тепер файли не будуть займати дорогоцінну пам’ять пристрою.
 11. Самовидаляється повідомлення. Можна задати проміжок часу, коли повідомлення буде автоматично видалено.
 12. Синхронізація повідомлень між усіма пристроями. Можна навіть почати набирати повідомлення на телефоні, а потім завершити на комп’ютері. Ну, або навпаки.
 13. Самостійне створення стікерів за допомогою бота.

Це лише найосновніші особливості. Насправді їх значно більше. Варто лише скористатися додатком, щоб закохатися в нього назавжди.

Як користуватися «Telegram»

Мессенджер «Telegram» дуже простий у використанні, його меню розраховане навіть на повних новачків. Проте, варто докладніше розглянути, як використовувати деякі його функції.

Установка і перший запуск

Щоб встановити програму дуже проста. На телефоні Android або iOS потрібно перейти в магазин додатків (Play Store і App Store відповідно), в рядку пошуку ввести назву, після чого натиснути кнопку установки. Через кілька секунд все буде готово. На комп’ютері ж потрібно завантажити інсталяційний файл для своєї операційної системи і слідувати вказівкам інсталятора.

Якщо ви користуєтеся Linux, то для установки найкраще скористатися такими командами:

 • sudo add-apt-repository ppa: atareao / telegram;
 • sudo apt-get update;
 • sudo apt-get install telegram.

Команди слід вводити по черзі через термінал. Це дозволить уникнути всіх можливих труднощів, оскільки таким способом будуть встановлені всі компоненти, необхідні для функціонування.

Щоб встановити програму в Ubuntu

Також якщо ви користуєтеся Ubuntu, то можна скачати «Телеграм» через вбудований Центр додатків. При першому запуску, незалежно від платформи, необхідно ввести свій номер телефону, до якого прив’язана обліковий запис, після чого прийде цифровий код підтвердження. Потрібно ввести його в відповідне поле, після чого відкриється меню програми.

Додавання контакту

У більшості випадків в меню самого додатка контакт спеціально додавати не потрібно. Якщо він доданий в список контактів вашого телефону, то автоматично відобразиться в додатку. Також список контактів автоматично синхронізується між усіма пристроями.

Відправка повідомлення

Необхідно перейти у вкладку контактів, знайти бажаного співрозмовника, натиснути на його ім’я, після чого відкриється вікно чату. Напишіть потрібне повідомлення в спеціальному полі в нижній частині екрана і натисніть кнопку відправлення. Якщо вам відомий тільки нік користувача, введіть його в рядку пошуку. Після цього в результатах пошуку натисніть на потрібний рядок, після чого введіть повідомлення та надішліть його.

Відправка вкладення

Через «Телеграм» можна додатково відправити якесь вкладення: фото, відео, аудіо, будь-який файл, контакт і розташування. Як це зробити? Біля поля введення у вікні листування натисніть значок скріпки, після чого виберіть, який тип вкладення ви хочете додати. Врахуйте, що на комп’ютері не можна відправити контакт і розташування. Потім просто дотримуйтесь вказівок програми.

Вкласти

Відправка голосового та відеоповідомлення

Замість того щоб писати багато тексту, можна записати голосове звернення або навіть відеозвернення. У деяких випадках це буде набагато простіше і зручніше. Біля поля введення ви побачите кнопку у вигляді мікрофона. Якщо натиснути на неї, то можна перемикатися між режимом голосового та відеоповідомлення. Для самого запису утримуйте кнопку. Як тільки ви її відпустите, то повідомлення відразу ж буде надіслано.

Створення групового чату або каналу

Групові чати дозволяють вести листування між величезною кількістю людей, до 30 тисяч чоловік. Канали являють собою подобу груп в соціальних мережах. Їх теж можуть читати десятки і навіть сотні тисяч людей. Щоб створити канал або групу, виберіть відповідний пункт в меню програми. В цьому немає нічого складного, досить слідувати вказівками додатка.

Додати групу або чат

Створення секретного чату

Секретний чат — унікальна функція, якої немає у переважної більшості конкурентів. Її суть полягає в тому, що вся переписка між двома користувачами повністю зашифрована наскрізним шифруванням, що означає, що її можуть прочитати тільки два користувача. Вміст не видно навіть розробникам. Крім того, можна налаштувати при відправці, через який час повідомлення самознищаться.

дзвінок

Щоб зателефонувати комусь через «Telegram», знайдіть його в списку контактів, після чого у вікні чату натисніть значок у вигляді телефонної трубки. Таким же чином можна зробити дзвінок будь-якому учаснику групового чату.

дзвінок контакту

висновок

Користуватися «Telegram» зовсім нескладно. Ми перерахували його основні можливості. Якщо у вас залишилися якісь питання, задавайте їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector