Що таке Сталін Гулаг в Telegram

До недавнього часу основним засобом спілкування через інтернет були соціальні мережі. Але з часом росла популярність месенджерів, які при такому ж зручності були перевантажені непотрібними функціями. Згодом можливості месенджерів поліпшувалися, і сьогодні багато людей відмовляються від соціальних мереж в їх користь. Крім того, деякі додатки для обміну повідомленнями мають можливості соціальних мереж, наприклад, групові чати або публічні акаунти.

Що таке Сталін Гулаг в Telegram

Канал в Telegram Сталін Гулаг присвячений політичного життя в Росії.

Мессенджер «Telegram» відомий своїми каналами. По суті, це спільноти на кшталт груп в соціальних мережах «ВКонтакте» і «Facebook». Ви можете підписатися на цікаве співтовариство і щодня отримувати якісні матеріали. Деякі спільноти також практикують тематичні групові чати. На сьогодні функціонують тисячі каналів «Telegram» на найрізноманітнішу тематику. Ви можете стати членом спільноти на тему новин, політики, кулінарії, спорту, техніки, бізнесу і так далі.

Одним з найбільш відомих і популярних каналів «Telegram» в російськомовному сегменті інтернету є «СталінГулаг». На момент написання статті він має майже 150000 передплатників. Що являє собою ця спільнота? Що відомо про його автора? Постараємося найбільш повно відповісти на ці питання в сьогоднішньому матеріалі.

Що являє собою канал «СталінГулаг» і яка його тематика

Спочатку «СталінГулаг» був відомий в соціальній мережі «Twitter». На сьогодні цей аккаунт має більше мільйона передплатників. Але одним з найбільш істотних мінусів «Твіттер» є обмеження розмірів повідомлень в 140 символів. Дуже складно висловити все думки, а про довгих повідомленнях годі й говорити. Після того як «Telegram» представив функцію каналів, автор «СталінГулага» завів аккаунт в цьому мессенджере, після чого став набирати нових передплатників з величезною швидкістю. На сьогодні це один з найпопулярніших російськомовних каналів в «Telegram».

«СталінГулаг»

Тематика каналу — політичне життя Росії. Багато фахівців навіть ставлять його в ранг найбільших опозиціонерів. Автор в досить різкій формі обговорює явища соціального життя російських громадян, причому великого оптимізму в його словах не спостерігається. Крім того, не останнє місце займає обговорення корумпованості чиновників, як сучасних, так і радянської епохи.

Цікаво? Підпишіться на канал. Знайти його можна за посиланням https://t.me/stalin_gulag. Просто перейдіть по ній, і браузер перенаправить вас в додаток «Telegram». Якщо ж ви читаєте цю статтю з комп’ютера, але месенджер встановлений в телефоні, введіть в пошуку stalin_gulag. Внизу екрана ви побачите посилання «Підписатися».Пошук каналу

Хто ховається за ніком «СталінГулаг»

На даний момент автор каналу «СталінГулаг» діє анонімно. Про нього невідомо практично нічого. Хтось вважає, що це якийсь дилетант, який пише від нічого робити, а інші думають, що за ніком ховається якийсь політтехнолог. Єдине, про що можна з упевненістю заявити, так це те, що до Йосипа Сталіна він ніякого відношення точно не має. Але як би там не було, канал дуже цікавий.

висновок

Чи читаєте ви «СталінГулаг» в месенджері «Телеграм»? Чим він вас приваблює? Розкажіть нам про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector