Що таке L2TP-з’єднання

Деякі інтернет-провайдери надають свої послуги, використовуючи протокол L2TP. Точно в такому ж протоколі потребують комерційні мережеві сервіси VPN. Головною перевагою такого тунельного протоколу є те, що вони здатні створювати тунель в різних мережах, включаючи IP, ATM, X.25 і Frame Relay.

Якщо ви вирішили розібратися, як забезпечити мережеве з’єднання, застосовуючи протокол L2TP, вам буде корисно ознайомитися з нашими рекомендаціями. Вони дозволять уникнути серйозних помилок, що провокують розчарування і негативний кінцевий результат. Тільки чітко дотримуючись вказаного алгоритму дій, вдається здійснити успішне з’єднання.

Однак важливо враховувати, що тільки одного вашого бажання для настройки протоколу L2TP явно недостатньо. З цієї причини спочатку переконайтеся в тому, що на вашому комп’ютері і у вас є те, що є необхідною умовою для настройки такого підключення.

Зокрема, важливо:

  • щоб у вас на комп’ютері була встановлена ​​така операційна система, як Windows;
  • був корпоративний мережеву адресу VPN, до якого ви маєте намір підключитися;
  • був в наявності логін і пароль, що гарантують абсолютну підключення до цієї приватної мережі або провайдера, що надає послуги за таким протоколом.

ВАЖЛИВО. При виконанні всіх позначених умов вам можна вивчати рекомендації далі, а потім на практиці закріплювати отримані знання, розвиваючи свої технічні вміння.

Покрокова інструкція

Спочатку зорієнтуйтеся, де розташовується значок, який орієнтує користувача на те, які підключення до інтернету виконані. Знайти такий значок нескладно, він розташовується в нижній частині екрана з правого боку, поруч з годинником. Наведіть курсор мишки на цей значок і клацніть лівою клавішею. Відразу ж відобразиться невелике вікно, в якому буде запропоновано відкрити «Центр управлінням мережами і загальним доступом». Скористайтеся цією пропозицією, клікніть по цьому рядку.

виклик меню

Довго чекати вам не доведеться, оскільки відразу ж на екрані виникне нове вікно, в якому ви легко знайдете таку пропозицію, як «Створення та налагодження нового підключення або мережі».

«Створення та налагодження нового підключення або мережі»

Можете не роздумувати тривалий час з приводу того, що робити далі. Ми рекомендуємо вам негайно скористатися цією пропозицією, оскільки саме цей крок зорієнтує вас рухатися в правильному напрямку, яке призведе до успішної реалізації встановлених цілей.

Після цього майстер запропонує вибрати з представленого списку прийнятний для вас варіант підключення. Оскільки ви орієнтовані на протокол L2TP, вибирайте останній рядок «Підключення до робочого місця».

«Підключення до робочого місця»

Майстер продовжить автоматичне виконання завдань, час від часу пропонуючи вам робити вибір певних, але чітко позначених їм варіантів дій. Від вашого вибору, звичайно ж, безпосередньо залежить кінцевий результат. Зокрема, після того, як майстер запропонує скористатися наявними підключенням, ви відмовтеся від цієї пропозиції і погодьтеся на новий варіант підключення.

Коли у вікні майстра з’явиться черговий список пропонованих дій, зупиніть свій вибір на такому варіанті, як «Використовувати моє підключення до інтернету (VPN)».

«Використовувати моє підключення до інтернету (VPN)»

А ось перед виконанням наступних кроків доведеться врахувати особливості вашого конкретного інтернет-підключення. Найчастіше вам цілком буде досить скористатися такою пропозицією, як «Встановити підключення до інтернету», але іноді доводиться зупиняти свій вибір на «Відкласти настройку підключення до інтернету». На жаль, тут ми не можемо вам надати єдиний універсальний для всіх випадків «рецепт», оскільки все залежить від того провайдера, який буде забезпечувати підключення до мережі.

Далі, вам буде потрібно ввести адресу приватної мережі VPN або вашого провайдера. В поле нижче пропишіть ім’я об’єкта призначення. Тут можете проявити свою фантазію, оскільки назва може бути будь-яким, ніякі обмеження не поширюються на ці дії.

Ввід данних

В чекбоксі біля рядка «Запам’ятати облікові дані» не забудьте встановити галочку, щоб згодом виключити необхідність постійного введення необхідних відомостей.

Сміливо натискайте на кнопку «Створити», щоб завершити створення нового мережевого підключення. Тепер ви автоматично переоріентіруетесь майстром настройки в центр управління мережевими каналами. У цьому вікні ви побачите ярлик вашого нового інтернет-підключення, яке функціонує завдяки протоколу L2TP.

Пропонуємо вам правою клавішею мишки клікнути по ньому і перейти на останній параметр «Властивості». У вікні, яке миттєво виникає після вашого такого запиту, здійсните перехід на третю вкладку «Безпека», саме тут ми внесемо ще деякі невеликі зміни.

Налаштування вкладки

Зокрема, в самій першому рядку «Тип VPN» пропишіть пропоновану нами фразу «Протокол L2TP з IPSec». Інші параметри залиште без зміни, оскільки майстер налаштувань вносить всі важливі зміни автоматично. Якщо все-таки ваша участь необхідно, тоді провайдер вас про це повинен обов’язково повідомити, надаючи інформацію, яку важливо ввести вам вже особисто в вікно налаштувань. Не забудьте натиснути на кнопку Ok, щоб всі внесені вами зміни були успішно збережені.

Після цих ваших маніпуляцій підключитися до такої мережі буде просто. Досить буде клікнути по значку повідомлень інтернет-підключень і вибрати відповідне мережеве назву, яке саме ви придумали в процесі виконання мережевих налаштувань.

Якщо ви забули зорієнтувати майстер мережевих налаштувань на автоматичне збереження паролів, вам доведеться після вибору інтернет-підключення вводити і логін, і пароль. Звичайно, можна усунути цей ваш промах і після введення логіна і пароля поставити галочку в чекбоксі біля пропозиції про відповідному збереженні.

Отже, якщо ви будете чітко слідувати покрокової інструкції, ви зможете легко і швидко встановити з’єднання з мережею VPN. На практичному досвіді ви переконаєтеся, що всі проблеми можна легко усунути або уникнути, оскільки нерозв’язних ситуацій просто не існує.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector