Що таке голосовий бот Telegram

Голосовий робот «телеграм», а точніше сказати — голосові боти — це ціла група «роботів», головним завданням яких є перетворенням текстових повідомлень в голосові. Але дана різновид ботів не отримала належної уваги, так як подібний функціонал мало затребуваний у користувачів. Так як у більшості (якщо не у всіх) сучасних смартфонів / планшетів є вбудований синтезатор (генератор) мови, тому голосовими перетворювачами вже нікого не здивуєш.

Що таке голосовий бот Telegram

З усієї маси представників даної категорії варто виділити два основних: «@pronunciationbot» і «@voiceru_bot».

Pronunciationbot

Відразу варто відзначити підтримку понад 80 мов (а якщо бути точніше — 84) і підтримку роботи в групових чатах.

Як і для всіх видів ботів, для роботи буде потрібно знайти його в пошуку і активувати, натиснувши на кнопку «Почати» (Start).

Основні команди бота Pronunciationbot в Telegram

Для роботи з «роботом» є 3 команди:

 1. «/ Language» — відкриває список доступних для використання мов, як уже згадувалося вище, список складається з 84 варіантів.
 2. «/ Pronounce» — це і є основна команда, яка активує перетворення текстового фрагмента в аудіо-файл. Після виконання команди у відповідь надійде повідомлення з текстом: «Тепер відправте мені текстове повідомлення, яке Ви хочете перетворити в голосове». У відповідь на нього вам буде потрібно надіслати текстовий фрагмент, який необхідно перетворити в аудіо. Після обробки надісланого вами матеріалу бот надішле файл, доступний для прослуховування або для скачування.
 3. «/ Ipa» — цікава «фішка» бота «@pronunciationbot», основним завданням якої теж є перетворення тексту, але вже в «Міжнародний фонетичний алфавіт». Основними користувачами МФА є викладачі, логопеди, лінгвісти, актори, співаки та інші.

Voiceru_bot

Незважаючи на те, що у даного бота немає підтримки такої кількості мов, його функціональні можливості заслуговують більшої похвали і уваги.

Але для роботи буде потрібно отримати ключ Yandex SpeechKit Cloud і, відповідно, встановити його. Як його отримати та встановити, детально зазначено в розділі «Допомога», команда «/ help».

Перше, що варто відзначити це присутність в роботі Inline режиму і можливість здійснення читання з web-сторінок, що істотно розширює можливі сфери застосування.

Основні команди бота Voiceru_bot в Telegram

На відміну від свого конкурента, у «@voiceru_bot» надано тонка настройка голосу і режиму роботи, яка включає в себе:

 1. «/ Voice» — для вибору типу голосу, є шість варіантів.
 2. «/ Emotion» — для вибору емоції, можна вибрати: доброзичливий, злий або нейтральний.
 3. «/ Speed» — для установки швидкості відтворення (від 0,1 до 2,0).
 4. «/ Mode» — для вибору режиму роботи: текст в мову і мова в текст або окремо один з варіантів.
 5. «/ Audio» — файл буде надано як аудіо-файл.
 6. «/ Quiet» — для включення тихого режиму.
 7. «/ Admin» — для того, щоб команди міг надсилати тільки адмін.
 8. «/ Key» — для зміни ключа «Yandex SpeechKit Cloud».

Беручи до уваги все вищеописане, видно, що «Voiceru_bot» істотно перевершує свого конкурента в функціональному плані, але завдяки тому, що «Pronunciationbot» підтримує велику кількість мов, це утримує його на «плаву».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector