Що таке Автобот Telegram і як ним користуватися

На перших етапах свого розвитку, до боту в «телеграм», який дозволяв перевірити інформацію про власника автомобіля по його державному номеру, інтерес був мінімальний. З чуток, все змінив один цікавий випадок. Одному із забезпечених громадян в «Telegram» надійшло повідомлення від порядну людину, яка попередила про те, що поруч з автомобілем впало дерево, і радив відігнати машину. У відповідь на питання здивованого бізнесмена, як той визначив, що це саме його машина, громадянин відповів, що знайшов номер телефону за допомогою бота в «Telegram». Дана інформація стала відомою в інтернеті, і популярність «Автобота» поповзла в гору.

Що таке Автобот Telegram і як ним користуватися

Мова йде про боті під назвою «AvinfoBot».

Що він уміє

Як вже напевно багато хто здогадався або вже близькі до цього, «автоботів» можна дізнаватися інформацію (відповідно законним шляхом і тільки те, що знаходиться у відкритому доступі) про власників автомобілів або власне про самих авто, так би мовити, пробити інфо.

Відразу варто згадати, перевірка не безкоштовна. Доступ до даної базі номерів коштує 1000 рублів на місяць, 500 рублів в тиждень або 250 рублів в день. Досить незрозумілий розкид цін, але без оплати і реєстрації бот «телеграм» номер машини знайти не зможе. А БД постійно поповнюється, і на сьогоднішній день налічує вже блок з 27 298 448 номерами власників автомобілів 23 646 350 госномеров і 16 822 302 VIN.

Для того щоб дізнатися всі платіжні реквізити, досить натиснути на кнопку «Реєстрація» і вибрати зручний для вас метод оплати.

Корисність і потенціал даних та пошукових роботів великі. Взяти хоча б банальний життєвий приклад — неправильна парковка. Рядова ситуація: повна автомобільна парковка, ваша машина була затиснута недбайливим водієм, машина замкнені, і ніяких контактних даних власник не залишив. І в даній ситуації на допомогу якраз і прийде «AvinfoBot»: знаючи держномер авто, перевірка інформації про власника займе буквально якісь хвилини.

Отже, для роботи з ботом проведіть пошук в «Telegram», використовуючи найменування бота «@AvinfoBot», і натисніть на кнопку «Почати». У відповідь на ваше повідомлення надійде наступна інформація про основні аспекти роботи:

AvinfoBot

AvinfoBot

  1. Визначає власника авто за державним номером.
  2. Пробиває історію купівлі-продажу.
  3. Здійснює перевірки на можливі відбулися автомобільні аварії.

Для пошуку та ознайомлення з потрібною інформацією можна використовувати такі вступні:

  1. Номери телефонів в будь-якому форматі.
  2. VIN-номер або державний номер. Робот розпізнає і фотографію машини, де чітко видно держномер.
  3. Перевіряти за прізвищем, ім’ям та по батькові.
  4. Вставка певної гіперпосилання на оголошення про купівлі-продажу авто, в основному використовується пошук по базі «Avito».

сайт avinfobot.ru

сайт avinfobot.ru

Даний проект добре фінансується, крім «телеграм», існують ще й сайт «http://avinfobot.ru», і розширення для браузера «Google Chrome», що дозволяє визначати необхідні вам відомості на будь-якому зручному для вас пристрої.

Також варто відзначити, що в даний час боти з подібним функціоналом в «Telegram» відсутні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector