Що робити, якщо виникає помилка очищення буфера обміну Excel

Поширення комп’ютерів в маси на початку двохтисячних ознаменувало також і неймовірно швидке поширення офісних програм. Один із флагманів в цій галузі — Microsoft Office являє рішення для роботи з табличними даними: Excel. При роботі з офісними додатками у середньостатистичного користувача з’являється безліч проблем. Сьогодні ми розберемося, що робити, якщо виникає помилка очищення буфера обміну Excel.

Помилка очищення буфера обміну даними Excel

При роботі з Ексел може виникати помилка очищення буфера обміну

Причини виникнення неполадок

Як правило, така проблема з’являється дуже рідко і в більшості випадків під час роботи програм, які використовують проміжне сховище даних. Серед таких: додатки, які автоматично змінюють розкладку на клавіатурі. Рідше помилка може видаватися, якщо деякі файли програми пошкоджені або переміщені. У будь-якому випадку є універсальний підхід до такого роду неприємностей, який ми і розглянемо далі.

повідомлення програми

Що робити, якщо помилка постійно з’являється?

  • Відстежите, які програми крім Microsoft Office Excel працюють під час виникнення помилок. Якщо одна з них використовує кліпборд — міняйте внутрішні налаштування цього додатка, вимикайте на час роботи з табличними даними або зовсім видаляйте з системи. Найчастіше проблема з’являється при роботі з різними світчер.
  • Проведіть відновлення файлів програми в панелі управління. Для цього просто шукаємо програму зі списку встановлених і тиснемо на відповідне поле в додатковому меню програми, якщо воно є. Відновлення файлів програми
  • Якщо після проведених маніпуляцій все ще не вдається очистити буфер обміну Excel, то варто спробувати відкотити операційну тому, на час, коли з ним все було в порядку. Для цього потрібно мати вже створені контрольні точки. Якщо ви особисто не налаштовували розклад їх створення і вручну теж нічого не робили — не впадайте у відчай, деякі додатки створюють такі контрольні точки перед початком своєї роботи. Щоб перевірити наявність контрольної точки потрібно зайти на захист системи. Для цього натискаємо правою кнопкою по іконі комп’ютера і вибираємо пункт Властивості, ми потрапимо в меню Система, де в лівій колонці нам потрібно буде знайти рядок Захист системи. Заходимо туди і тиснемо кнопку Відновити. З’явиться список всіх збережених контрольних точок. Точки відновлення системи Якщо їх, взагалі, ні, то не засмучуємося, є ще способи для вирішення проблеми з помилкою відкриття буфера обміну в Excel. Якщо ж точки є — відновлюємо на найближчу, дата створення якої точно вас задовольнить. В майбутньому створіть розклад створення точок, цей прийом вам ще не раз стане в нагоді.
  • Помилка очищення буфера обміну Excel найчастіше буває в версіях програми 2003 і 2007 років, спробуйте поставити новішу версію. Якщо переходити на іншу версію не хочеться, то просто спробуйте видалити Office і поставити його заново. Не здумайте вручну видаляти файли офісних програм, для цього у Майкрософт існує спеціальна утиліта, яку можна завантажити на офіційному сайті. Утиліта для видалення MS office
  • Якщо нічого не допомагає, а контрольної точки немає — заново операційну систему. Дія радикальне, але точно поверне все на свої місця. Якщо боїтеся втратити дорогоцінні файли, то розбийте локальний диск, якщо він один, на кілька частин. У підсумку ви отформатіруете тільки диск з операційною системою, а призначені для користувача файли залишаться недоторканими.

ВАЖЛИВО. Не поспішайте видаляти все підряд, відстежити причину і виберіть самий зручний і швидкий варіант для вашого випадку.

висновок

Помилка відкриття буфера обміну Excel найчастіше з’являється внаслідок паралельної роботи програм, які використовують буфер обміну. Велика частина неполадок вирішується зміною налаштувань цих самих програм. Забороніть їм використовувати буфер, і тоді помилки не повинні виникати. Якщо вручну з проблемою не вдається впоратися, то перевага повинна віддаватися відновленню системи в положення, коли все було в порядку. Це швидко і надійно. В крайньому випадку заново операційну систему.

Якщо у вас з’явилися питання — задайте їх в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector