Що робити, якщо гальмує інтернет?

Ми живемо в час, коли про поштових голубів і гінців все забули, а комфортно жити можна взагалі не виходячи з дому. У добу, коли слово «телепортація» — не жарт. Не знаю чому, але досить сумно, що в епоху високих технологій доводиться спостерігати, як гальмує відео в інтернеті.

Отже, якщо у вас гальмує інтернет, то не поспішайте телефонувати в службу підтримки, адже, швидше за все, головний винуватець — ви. Чому? Так адже тільки ви вирішуєте: що ваш комп’ютер повинен робити і зберігати.

Для початку, потрібно визначити, яку швидкість ми маємо зараз. На допомогу вам спеціалізовані сервіси, які допоможуть швидко дізнатися поточну швидкість інтернет-з’єднання. Після виміру, залиште собі замітку з даними — це буде контрольним результатом. Після діагностики кожної проблеми проводите виміри швидкості, і порівнюйте з контрольним результатом, щоб напевно з’ясувати, в чому причина.

Онлайн-перевірка швидкості інтернету

ТОП причин уповільнення інтернету:

 1. віруси:

Ох вже ці цікаві посилання «завантажити без реєстрації». Чому у всіх так і сверблять руки їх помацати? Найчастіше при вході на такий сайт або скачуванні з них файлів — ви купуєте ЗПІП (захворювання, придбані інтернет-шляхом). Вони ховають різноманітні трояни, Адвар і багато чого ще, від яких не тільки гальмує відео в інтернеті, але ще і швидкість роботи комп’ютера помітно знижується.

Вихід простий — заведіть собі набір з антивірусних програм для чищення комп’ютера, а також поставте стаціонарний антивірус з постійним захистом. Всупереч поширеній помилці, від нових вірусів кактуси на моніторі більше не рятують.

 1. антивіруси:

Поставити — поставили, налаштувати — забули. Так, так як це захист — вона може сильно знижувати швидкість. І чим міцніше «броня» — тим сильніше гальмує інтернет.

Вся справа в екранах мережі. Вони перевіряють всю інформацію в режимі реального часу, тим самим намагаючись вберегти вас від ЗПІП і пригод на підозрілі сайти.

 • Інше ПЗ:
 • Давайте не будемо забувати про те, чим користуємося самі, не думаючи, що «фоновий режим» — та сама причина, по якій в черговий раз гальмує відео в інтернеті.

  Інтернет для того і створений, щоб швидко і зручно спілкуватися, передавати інформацію. Але чому ваш комп’ютер та інтернет-канал зобов’язані брати на себе надмірне навантаження? Програми, що працюють в згорнутому режимі — ICQ, Агент@Mail.ru, Skype, Viber, RaidCall, і інші месенджери і Говорилка — також використовують інтернет-канали, навіть якщо ви ними не користуєтеся, і вони згорнуті. Тому, якщо жадаєте високій швидкості інтернету, то не забувайте звільняти себе від «непотрібних пасажирів».

  Перевірка трея на предмет запущених програм

  Надбудови і всілякі бари — біда тих людей, які не вміють відмовляти програмами-установників. У підсумку — здивування, а чому ж вони бачать тільки пів-екрану. Всі ці надбудови, до відома, легко відключаються і видаляються в розділах Розширення і Доповнення.

  1. Wi-Fi

  Якщо ваші пристрої підключаються до інтернету через Wi-Fi, то незайвим буде заглянути в налаштування роутера, додавши до списку MAC-адрес всі свої пристрої, і включивши фільтр.

  Фільтрація користувачів по MAC-адресу

  Однією з поширених причин, за якими гальмує інтернет, є множинне підключення до мережі Wi-Fi. Чому б не зашифрувати канал, якщо ви дійсно хочете, щоб весь трафік і швидкість діставалися тільки вам?

  1. ОС

  Складання, збірки, збірки. Щастя для доморощеного комп’ютерника, який за низьку ціну перевстановить вам, нетямущим в комп’ютерних справах, операційну систему. При цьому, в комплекті ви отримуєте цілий набір неймовірно «корисних» програм. Ось тільки в таких збірках ще більше «фонових» операцій відбувається за вашою спиною. Різні служби, виконуючи свої завдання, «підсмоктуватиметься» до інтернету, і значно знижують швидкість передачі даних.

  Робота зі службами Windows

  Звідси є два виходи: перший — самостійне відключення служб, способи ви можете знайти на нашому сайті. І другий — установка чистої ОС, з подальшою самостійною установкою потрібного софта, а чому б і ні?

  1. конфігурація обладнання

  Не останнім питанням є сучасність вашого комп’ютера. Адже інтернет-технології працюють на поліпшення якості матеріалу, а, значить, зростають витрати ресурсів на відтворення. Тому, коли у вас гальмує відео в інтернеті, задумайтеся, а чи тягне ваш Пентіум Blu-ray?

  Перевірка конфігурації обладнання

  Основні зусилля припадають на відеокарту і оперативну пам’ять, так що, не забувайте розраховувати сили свого залізного «звіра».

  1. несправність обладнання

  Ну і останнє, що залежить від вас — якість догляду за обладнанням. Не варто дивуватися, що у вас гальмує відео в інтернеті, якщо ваш кіт використовує інтернет-кабель як зубну нитку. Чому б не прибрати всі дроти під плінтус?

  Правильне розташування мережевих кабелів

  А коли ви останній раз обслуговували свій комп’ютер? А модем з роутером коли від пилу чистили? Все це вагомі причини для того, щоб неполадки з Інтернетом почали дошкуляти вас.

  Несправна мережева карта перевіряється простим підключенням кабелю до іншого комп’ютера / ноутбука.

  Проблеми з інтернет-з’єднанням, які ніяк з вами не пов’язані:

  Вони можуть бути пояснені технічними та профілактичними роботами провайдера, обривом дротів, великим навантаженням на мережу в зв’язку з великою кількістю підключень, і багато чого ще, з чим ви не зможете нічого зробити самостійно. Тому, коли всі пункти перевірені і відкинуті — сміливо телефонуйте провайдеру і вимагайте відновлення заявленої швидкості (яка, до речі, завжди вище реальної).

  Проблема із завантаженням веб-сторінок

  Що маємо в результаті?

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector