Що означає поняття хороші навушники? І чому не існує ідеалу? —

навушники
Ергономіка практично будь-якої моделі має свої недоліки і нюанси, ідеальної форми — не існує. А все тому що форма голови, будову людського вуха — різна у всіх. Чашки навушників повинні бути м’якого і дихаючого матеріалу для тривалого застосування гарнітури. Повинна бути передбачена можливість індивідуальної настройки за розмірами голови.

Добре якщо навушники досить просто скласти і упаковувати всередину спеціально призначеного для цього футляра, щоб їх не пошкодити, коли потрібно взяти їх з собою. Якщо купуємо навушники для занять спортом, вони не повинні бути перешкодою при виконанні вправ тому краще їх одягнути і виконати пару вправ прям в магазині, нехай на вас і подивляться як то криво, але все ж ви купуєте річ не на один день.

Навушники і пультом переважно вибирають якщо на плеєрі вибрати і перемкнути трек на ходу або під час тренування не дуже зручно. І за допомогою таких пультів нерідко виробник завищують ціну. Хоча за допомогою плеєра також можна виконати всі необхідні завдання і без пульта.

Навушники можуть бути закритими і відкритими. Перші краще прилягають до раковин вух, не дозволяючи проникнути зайвим звукам. Треба сказати, що будова конструкції у них надійне. Навушники відкритого типу все — таки пропускають сторонні звуки.

Вважають, що сигнал, який надходить по дроту, передасть звучання у високій якості, проте сковуючи руху. Ясно, що користувача обмежує площу простору переміщення, тому що провід дроти має обмежену довжину. Моделі без проводів дозволяють в спокійному стані рухатися всередині квартири, лише стан якості передачі виявиться трохи низьким. Також варто врахувати, що надходження сигналу буде відбуватися за допомогою двох способів: інфрачервоним або сигналом радіо. Коли прийнято рішення придбати навушники без проводів, тоді рекомендують брати ті, які можна підключити за допомогою інфрачервоного сигналу, так як стан якості звуку виявиться кращим, ніж в радіонавушники.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector