Що нового в збірці Windows 10 з номером 10130?

Windows 10

На минулих вихідних компанія Microsoft випустила Windows 10 Insider Preview з номером 10130. Ця збірка містить більше кількість нововведень.

Що нового з’явилося в цій збірці?

В налаштуваннях персоналізації тепер вкладка для кастомізації стартового меню. Тут можна вказати, чи повинно меню розгортатися на весь екран, показувати чи список недавно відкритих файлів і програм і так далі.

Windows 10

Системні іконки зазнали подальшого редизайну і тепер ще більше відповідають оформленню продуктів Microsoft. Іконки офісних десктопних додатків Microsoft стали такими ж, як на мобільній версії Windows 10. Всього для нової версії ОС дизайнери Microsoft перемалювали кілька тисяч іконок.

Windows 10

При натисканні правою кнопкою миші на значок програми в панелі завдань тепер відкривається майже таке контекстне меню, як в провіднику або стартовому меню.

Windows 10

При роботі в планшетному режимі свайп додатки в верхній частині екрану відкриває доступні команди. Подібна функція була в Windows 8.1, і її було вирішено повернути в Windows 10.

У браузері Edge тепер можна закріплювати панель з Cortana, закладками і списком збережених веб-сторінок. Крім того, скоригована функція відтворення повноекранного відео на сайтах Hulu і YouTube, а в режимі читання можна вибрати дизайн сторінок з декількох готових шаблонів, в тому числі в портретної орієнтацією для планшетів.

Windows 10

Голосовий помічник Cortana можна викликати гарячими клавішами — Win + C.

Windows 10

Якщо запущено кілька віртуальних робочих столів, на панелі завдань відображаються значки лише програми, які запущені на поточному столі. Повернути «глобальне» відображення значків можна через системні настройки в розділі багатозадачності.

Функція друку файлу в PDF тепер називається «Microsoft Print to PDF».

У стандартного відеоплеєра з’явилася функція повноекранного відтворення фільмів.

відомі проблеми

Як завжди буває при випуску нової збірки, не обійшлося без багів. Компанії Microsoft вже відомо про декілька, в тому числі про аварійний закриття поштового програми з повідомленням про проблеми з оперативною пам’яттю. Подібні баги будуть усунені невеликими закладками в найближчі дні.

Як встановити оновлення?

Оновлення доступно учасникам програми Windows Insider, що побажали оновлювати Windows 10 в числі перших (Fast Ring). Перевірити його наявність можна в центрі повідомлень Windows. Крім того, цю збірку можна встановити поверх Windows 7 і 8 за допомогою ISO-файла (32/64 біта). Офіційний випуск Windows 10 відбудеться 29 липня.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector