Що нового в Android O Developer Preview 3

8 червня компанія Google випустить третій тестове оновлення Android O. Воно містить кілька помітних нововведень.

плеєр

Картка програвача музики і відео в області повідомлень тепер забарвлюється в колір обкладинки альбому з ефектом градієнту. Це працює з будь-якими плеєрами, навіть сторонніми.

фонові додатки

В області повідомлень з’явилася картка, в якій повідомляється, які програми працюють у фоновому режимі. Натискання на неї відкриває вікно, де перераховані всі фонові програми, звідси можна перейти на сторінку інформації про будь-якому з них (наприклад, для того, щоб зупинити додаток, відняти у нього певні дозволи або подивитися, яке навантаження на батарею воно створює). Цю картку можна змахнути (не дуже елегантне рішення), але за замовчуванням вона згорнута.

перекриття вікон

Якщо який-небудь додаток перекриває перекриває собою всі інші, повідомлення про це з’явиться в області повідомлень. З картки можна перейти на сторінку програми та зупинити або видалити його, якщо воно веде себе некоректно. Вбудована в більш ранні версії Android функція перекриття вікон активно використовується зловмисниками, наприклад, для створення вимагачів або шпигунів, що крадуть гроші з банківських рахунків.

Інші нововведення

Інші нововведення не так помітні. З цим оновлення Android O перейшов на нові API, завдяки яким розробники можуть викладати в Google Play Маркет додатки, створені спеціально для нової версії операційної системи. У системному меню пропало кілька опцій кастомізації, а в додатку камери з’явилися кнопки для перемикання між зйомкою фото і відео (хоча і збереглася можливість перемикання свайпом екрану). Значки Wi-Fi і стільникового зв’язку, які прийшли на зміну розташування в Developer Preview 2, були переміщені назад, де знаходилися до цього.

Для установки Android O Developer Preview 3 потрібно записатися на бета-тест і трохи почекати. Через якийсь час на ваш пристрій прийде повідомлення про можливість установки апдейта. Процес інсталяції займає близько 10 хвилин, всі програми, настройки і призначені для користувача файли зберігаються. Оновлення поширюється по Wi-Fi, але його також можна встановити за допомогою файлів заводської прошивки, які вже викладені на сайті Google:

— Nexus 5X
— Nexus 6P
— Nexus Player
— Pixel
— Pixel XL
— Pixel C

Як оновлюватися за допомогою таких файлів, ви можете прочитати на нашому сайті в цій статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector