Шазам онлайн — знайти пісню на комп’ютері без скачування

У даній статті я розповім, чи можна знайти пісню за допомогою Shazam онлайн. Як користуватися додатком Шазам, а також розповім про аналоги додатки на комп’ютері. Багато з нас не уявляють своє життя без музики. Вона здатна піднімати і скидати нас, давати надію або занурювати в відчай, пестити або мучити, дарувати тепло або мерзнути в арктичному холоді її акордів. Ми беремо її з собою в дорогу, слухаємо на роботі чи вдома, насолоджуємося знайомими мотивами в кафе і ресторанах. Але що ж робити в тих випадках, коли ми чуємо відмінну мелодію, але не знаємо ні її автора, ні назви? Тоді нам на допомогу прийде онлайн додаток Shazam, яке надасть потрібну інформацію про вподобаному треку.

Мене зацікавила дана тема і я відібрав в наступній статті кращі онлайн сервіси для розпізнавання пісень.

Shazam Online — що потрібно знати про нього?

«Шазам» — це одне з найпопулярніших додатків для онлайн ідентифікації музики і інших типів Аудіомед. Додаток постійно розвивається, отримує нові і зручні функції, що робить його кращим вибором для аудіо розпізнавання на сьогоднішній день. Якщо ви не знаєте ні назви пісні, ні її автора, тоді ви зможете отримати цю інформацію всього за пару секунд, використавши можливості Шазам.

Розпізнавання пісень Шазам
«Shazam» дозволяє ефективно розпізнавати сподобалися вам пісні

Однією з найбільш корисних особливостей програми є опція автоматичного фонового прослуховування, що дозволяє ідентифікувати музику, фільми і телепередачі без необхідності відкриття програми. Ця функція практично не вбиває вашу батарею, і це те, що дійсно працює. Якщо ви не хочете пропустити пісню, яку ви чуєте під час свого дня, тоді Shazam саме для вас.

Онлайн програма має безліч інших функцій, таких як відображення тексту пісень в реальному часі і можливість перегляду музичних кліпів для шуканої пісні на YouTube. Причому додаток дозволяє не тільки розпізнати музику online, а й поділитися нею зі своїми друзями, подивитися її відео на YouTube і так далі.

Програма носить безкоштовний характер, представлено на ОС Андроїд і iOS (версія для ОС Віндовс була усунена розробниками через безліч скарг на нестабільний характер її роботи), macOS, watchOS, tvOS. Кожен бажаючий може завантажити дану програму на свій мобільний пристрій і почати нею користуватися. Все що вам необхідно для розпізнавання музики — це наявність смартфона або планшета з інтернетом.

Нині додатком користуються сотні мільйонів людей по всьому світу, і ця цифра постійно зростає. Додаток отримало значок камери, пропонуючи ідентифікацію зображень з логотипом Шазам (користувачеві надається інформація про різні акції, можна зчитувати QR-коди і так далі).


Функціонал «Шазам»

Один з розробників програми Кріс Бартон (Chris Barton) пояснив, що слово «Shazam» в лінгвістичному словнику означає вигук під час виконання будь-яких магічних речей. «Ми думаємо, що це прекрасне назви для магічної ідентифікації музики, яку виконує наш додаток», — впевнений розробник.

Ну а якщо вас цікавить, як користуватися Shazam на комп’ютері, тоді читайте про це нижче.

Як користуватися додатком в режимі online

 • Відкрийте програму Шазам, піднесіть ваш смартфон (планшет) близько до джерела звуку, і натисніть на велику кнопку на центр екрана;
  запуск Шазам
  запуск Шазам
 • Додаток почне слухати (Listening) мелодію. Воно створить її цифровий відбиток, перешле його на центральний сервер, де він буде сравнён з мільйонами треків, які перебувають в базі програми;
 • Після ідентифікації додатка ви отримаєте на екрані вашого пристрою назву пісні і її виконавця, включаючи додаткову довідкову інформацію про трек;
  результат Шазам
  Перегляньте отриманий результат
 • При бажанні ви зможете поділитися результатом з іншими користувачами, подивитися відео цієї пісні на Youtube і т.д .;
 • Якщо пошук не дав результатів, ви можете отримати доступ до цього запиту в розділі My Tags.

Що краще — Shazam, SoundHound або MusixMatch?

За результатами ряду тестів додатки Shazam і SoundHound залишили позаду програму, MusicMatch. Самі ж додаток Shazam і SoundHound показали приблизно однакові результати в якості розпізнавання музичних треків.

Як запустити Shazam на ПК

Незважаючи на те, що Шазам існує виключно для мобільних платформ, його можна запустити і на комп’ютері за допомогою емуляторів Андроїд під назвою «Bluestacks 4», «Nox App Player» і інших аналогів. На комп’ютери Mac додаток доступний за посиланням.

Шазам на ПК
Запускаємо Шазам на ПК

Запуск Shazam на ПК за допомогою емулятора Bluestacks 4 виглядає наступним чином:

 • Скачайте емулятор з сайту bluestacks.com, і встановіть його на комп’ютер;
  емулятор Блюстакс
  Встановіть емулятор Блюстакс на ваш ПК
 • Запустіть ваш Bluestacks 4, увійдіть в Плей Маркет (знадобиться пройти авторизацію через ваш аккаунт Гугл), і вбийте в рядку пошуку Shazam;
  Рядок пошуку Шазам Плей Маркет
  Вбийте в рядок пошуку «Shazam»
 • Емулятор пошукає дану програму і видасть вам результат. Клікнувши на нього, ви отримаєте можливість завантажити Шазам на комп’ютер і користуватися можливостями цього додатка. Для скачування програми доведеться пройти ідентифікацію через ваш аккаунт Гугл.
  Установка Шазам ПК
  Встановіть Шазам на ПК

Аналоги Шазам онлайн на PC

В мережі Інтернет є ресурси, які мають схожим до Shazam функціоналом. Серед них я б відзначив ACRCloud, Midomi, MusicBrainz Picard, Tunatic, AudioTag і інші. Давайте розглянемо їх трохи докладніше.

ACRCloud — це платформа автоматичного розпізнавання контенту

«ACRCloud» (раніше «Syntec TV») заснована на технології акустичної дактилоскопії. Покликання цього додатка — допомогти ЗМІ, мовним компаніям і розробникам додатків ідентифікувати, контролювати і монетизувати контент на «другому екрані». У базі даних ACRCloud знаходяться більш 68 мільйонів треків.

ACRCloud
Виконуйте розпізнавання музики за допомогою ACRCloud

Веб-версія має як інструментарієм розпізнавання музики через мікрофон ПК, так і можливістю завантаження файлу аудіотрека об’ємом до 100 мегабайт (прослуховуються перші 60 секунд треку). Також платформа працює в вигляді розширення для браузера Хром «AHA Music», що дозволяє виконувати розпізнавання музики онлайн за допомогою вашого браузера Chrome.

Midomi популярний сервіс з пошуку музики

Сервіс Midomi не тільки корисний для ідентифікації невідомих пісень, але також є веб-сайтом спільноти, де користувачі можуть спілкуватися один з одним. У сервісу також є магазин цифрової музики з більш ніж 2 мільйонами треків.

Сервіс використовує голосовий вибірку. Це може бути корисно, коли вам потрібно визначити пісню, яка вже зіграна, але вона все ще свіжа у вашій пам’яті. Для використання Мidomi вам потрібен тільки мікрофон. Для розпізнавання музики досить зайти на сайт midomi.com, натиснути кнопку «Click and Sing or Hum» ( «Кликни, а потім співай або Гуді»), і включити (наспівати) потрібну пісню. Програма спробує розпізнати мелодію, видасть вам результат, а також запропонує переглянути кліп даної пісні на Youtube.

сервіс Midomi
сервіс Midomi

MusicBrainz Picard допоможе знайти будь-яку пісню

Цей додаток https://picard.musicbrainz.org/ позиціонується розробниками як потужний редактор музичних файлів, з функцією розпізнавання музики за допомогою допоміжного сервісу AcoustID і аналог онлайн Шазаму. При цьому я рекомендував завантажити цю програму на ПК людям, які мають поняття про специфіку створення та редагування музичних треків.

Tunatic для ідентифікації музики онлайн працює в схожому з Шазам ключі

З прослуховується мелодії знімається акустичний відбиток і пересилається на сервер програми, де проводиться його порівняння з іншими треками. Якщо збіг буде отримано, то користувач отримає назву пісні і автора, а також посилання на більш детальну інформацію.

До недоліків програми я б відніс неможливість розпізнавання класичної музики.

Програму можна легко завантажити і встановити на свій ПК з tunatic.ru. При роботі з програмою переконайтеся в стабільності вашого інтернет-з’єднання, оскільки програма активно використовує його при роботі зі своєю базою даних.

Програма доступна для ОС Windows і Mac OS.

AudioTag — працює нестабільно у визначенні мелодії

Даний ресурс audiotag.info дозволяє завантажити на нього пісню (або дати на неї посилання), проводить її ідентифікацію, а потім видає результат. Для проведення процедури упізнання музики онлайн необхідно завантажити на сайт аудіофайл або вказати його URL-адресу в мережі. Після того, як ви закінчили завантаження файлу, вам потрібно довести, що ви людина, а потім AudioTag порівняє ваш аудіофайл з базою даних і постарається ідентифікувати пісню.

Оскільки користувач в більшості випадків не має шуканим треком у вигляді окремого файлу, то, на мою думку, користь від AudioTag досить сумнівна.

Розпізнавання музики на Аудіотаг
Розпізнавання музики на Audiotag.info

Lyrster — аналізує текст в аудіо шматку

Якщо ви не пам’ятаєте, як звучить пісня, але знаєте кілька слів, то цього може бути достатньо для пошуку результату за допомогою Lyrster. Як ви, напевно, здогадалися, цей англомовний сервіс працює шляхом зіставлення текстів, а не через аналізу прослуховується звуку.

Великою перевагою використання Lyrster є те, що при своїй роботі він здійснює пошук на більш ніж 450 текстових сайтах. Таким чином, в теорії, ви, швидше за все, отримаєте кращі результати, використовуючи дану пошукову систему.

Веб-сайт простий у використанні і дає гарні результати, хоча його функція музичних новин не оновлюється довгий час.

Audiggle дозволить дізнатися музику, кіно, фелешоу і відео

«Audiggle» схожий на Tunatic, але у нього є кілька додаткових функцій, які роблять його більш корисним. Крім пісень, Audiggle також ідентифікує телешоу, фільми, онлайн-відео і т. Д Він також надає вам текст пісні певної пісні, і ви також можете шукати тексти інших пісень. Програмне забезпечення Audiggle доступно тільки для Windows.

висновок

Додаток Шазам — одне з найбільш ефективних додатків для ідентифікації музики. В даний час повноцінну конкуренцію йому можуть скласти мобільні онлайн додатки «SoundHound» і «BeatFind», на ПК же повноцінної альтернативи «Shazam», на жаль, немає. Якщо ви не були раніше знайомим з Shazam, тоді придивіться до даного додатку, можливо, воно стане одним з найбільш використовуваних і корисних на вашому девайсі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector