Шаблони для Інстаграм: Завантажити безкоштовно і зробити самостійно

Соціальна мережа Instagram — одна з кращих медіа-платформ для ведення бізнесу з мільйонами активних користувачів, багатьох з яких є вашими потенційними клієнтами. Якщо ви активно займаєтеся електронною комерцією, недозволеною помилкою буде мати посередній аккаунт. У розвитку вашого профілю можуть допомогти безліч інструментів, серед яких важливе місце займають шаблони для Інстаграм. Давайте розберемося, що це таке, де їх можна скачати безкоштовно і як використовувати для прикраси постів.

Що таке шаблони для Інстаграм?

Шаблони — це спеціально розроблені зображення, здатні стати основою для барвистих постів в Instagram. Такі зображення зазвичай складаються з шарів, що дозволяє змінювати (видаляти) більшість наявних на них елементів. У формі окремих файлів їх зазвичай можна зустріти з розширенням .psd, що дозволяє редагувати їх в графічних редакторах рівня «Photoshop» і аналогів.

Приклади різноманітних шаблонів для Інстаграм

Приклади різноманітних шаблонів для Інстаграм

Читайте також: Як написати закреслений текст в Інстаграме.

Для чого використовують шаблони в соціальній мережі

Використання барвистих картинок для Інстаграма дозволяє прикрасити ваш аккаунт, зробити його яскравим і привабливим. Пости за допомогою шаблонів виглядають набагато колоритнее, дозволяють підкреслити колірну гамму вашого бренду, оформивши ваш аккаунт в характерному стилі і дизайні. Все це надає сприятливе враження на які відвідали ваш Instagram користувачів. А кількість ваших клієнтів буде неминуче зростати.

Акварельні шаблони з переважанням рожевого завжди елегантні

Акварельні шаблони з переважанням рожевого завжди елегантні

Важливою перевагою використання шаблонних рамок є текст — обов’язковий візуальний елемент, що несе інформаційну функцію. Вибирайте картинки з текстом, розміщуйте потрібні вам слогани, розташовуйте заголовок конгруентно наявного зображенню. Текст не повинен закривати значущі графічні елементи вашого шаблону.

Важливим елементом шаблону Інстаграм є текст

Важливим елементом шаблону Інстаграм є текст

Ще однією перевагою є використання фільтрів, здатних поліпшити зовнішній вигляд і сприйняття зображення. Переконайтеся, що ви використовуєте всі переваги, які дарують сучасні фільтри при роботі з картинками.

Які ж інструменти дозволяють нам використовувати шаблони для Інстаграма? Давайте розглянемо.

Мережеві сервіси для оформлення постів

Сьогодні в мережі існує достатня кількість сервісів-графічних редакторів, що дозволяють працювати самостійно з шаблонними рамками для Instagram. Наприклад, сервіс Canva пропонує тисячі шаблонів для ваших постів.

Для роботи з сервісом виконайте наступне:

 1. Перейдіть на сторінку створення дизайну в Canva і клікніть там на «Публікація в Інстаграм»;

  Виберіть

  Виберіть «Публікація в Instagram»

 2. З лівого боку ви побачите безліч варіантів шаблонів — платних і безкоштовних. Натисніть на вподобаний;

  вибір шаблону

  вибір шаблону

 3. Після вибору картинки клікніть на текст на ньому для його редагування і зміни. За допомогою панелі редагування зверху ви можете змінювати розмір і колір тексту, встановлювати інтервали, робити текст жирним і виробляти інші схожі налаштування;

  Відредагуйте обраний вами шаблон

  Відредагуйте обраний вами шаблон

 4. Коли ви закінчите з текстом, клікніть на фон вашого зображення (за текстом). Ви зможете вибрати фільтр для вашого фону, змінити яскравість і контраст зображення, і так далі;

  Використовуйте фільтр для роботи з шаблоном

  Використовуйте фільтр для роботи з шаблоном

 5. Після здійснення всіх необхідних змін клікніть на «Завантажити» для збереження результату на ПК;
 6. Також ви можете відкрити безкоштовний мобільний додаток «Canva», залягання там, і імпортувати звідти створене вище зображення в Інстаграм ( «Share» — «Import with Instagram»). Створене вами зображення стає автоматично є як для веб-сервісу, так і для мобільного додатка-аналога.

Крім Canva, в схожому ключі також працюють такі сервіси як:

 • Crello
 • Postermywall.com
 • Fotor
 • HubSpot

Робота з ними будується за схожими лекалами. Ви переходите на такий ресурс, при необхідності проходите в ньому авторизацію. Потім вибираєте вподобаний шаблон із запропонованих варіантів, редагуєте його, і зберігаєте у вигляді зображення на ПК або в ваш Інстаграм.

Графічний редактор Crello

Графічний редактор Crello

Це може бути корисним: Як зробити свайп в Інстаграм Сторі.

Мобільні додатки для створення постів з шаблонами

Крім уже згаданого нами мобільного додатка «Canva», існують інші програми, що дозволяють використовувати картинки для створення постів в Інстаграме. Наприклад, додаток ReciteThis допоможе тим, хто любить використовувати цитати в своїх постах.

Для роботи з ним виконайте наступне:

 1. Відкрийте програму;
 2. Введіть вашу цитату в відповідне поле;

  Введіть цитату в відповідне поле

  Введіть цитату в відповідне поле

 3. Нижче за допомогою кнопок зі стрілками виберіть вподобаний шаблон для мережі Instagram;

  Виберіть вподобаний шаблон з переліку

  Виберіть вподобаний шаблон з переліку

 4. Натисніть на «Create» (Створити);
 5. Збережіть результат на PC.

Іншим додатком такого плану є «Preview» (Андроїд, iOS). Для роботи з ним необхідно додати в додаток ваш шаблон, потім вибрати опцію редактора, і внести необхідні зміни на зображення (включаючи додавання потрібного тексту). Залишиться зберегти результат на ваш ПК.

Робота з шаблонами на додатку

Робота з шаблонами на додатку «Preview»

Інтернет-ресурси з шаблонами для Інстаграм

У мережі також представлена ​​велика кількість інтернет-ресурсів, де ви можете скачати платні шаблонні картинки для соціальної мережі. Зазвичай такі файли там представлені в форматі .psd як окремо, так і у вигляді архівів, що включають в себе десятки таких шаблонів (паки). Ціна за них зазвичай становить кілька десятків доларів.

Наприклад, таким ресурсом є creativemarket.com, на якому можна скачати різноманітні паки шаблонів. Перегляньте, виберіть сподобався, оплатіть його, і скачайте до себе на ПК для подальшого користування.

Вибір шаблонів на creativemarket-template

Вибір шаблонів на creativemarket-template

Іншим ресурсом даного плану є kalininlive.ru, де представлені безліч шаблонів для різних соціальних мереж, в тому числі і для Інстаграм.

Третім ресурсом, на якому розміщені платні шаблонні рамки, є easy-gram.ru. Тут розміщено безліч наборів (пости + Сторіс), згрупованих за обраною тематикою.

Платні паки шаблонів на easy-gram.ru

Платні паки шаблонів на easy-gram.ru

Завантажити безкоштовно шаблони для Instagram можна в групах ВК «Безкоштовні PSD шаблони для соціальних мереж» і «Безкоштовні psd-шаблони для соцмереж». Там є безліч збережених картинок, які можна скачати на ПК і використовуватися в Фотошоп.

Безкоштовні зображення також доступні на сайті cssauthor.com. На сайті є понад 100 безкоштовних шаблонів, які можна скачати клікнувши на кнопку «Download».

Безкоштовний вибір шаблонів на cssauthor.com

Безкоштовний вибір шаблонів на cssauthor.com

Рекомендуємо до прочитання: Як в Інстаграме писати з нового рядка.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що таке шаблони для соцмережі Інстаграм, де і як можна їх скачати безкоштовно і зробити гарний пост самостійно. Використовуйте перераховані нами сервіси та програми, і ваш профіль стане яскравіше, фешенебельних і яскравіше. А це обов’язково позначиться на кількості ваших передплатників і обсяг вироблених продажів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector