Секрети Вайбера — ви цього не знали а ми вам розповімо

Багато людей знають, що ж являє собою Viber. До того ж кожен власник смартфона віддає перевагу саме цьому програмному забезпеченню.

Секрети Viber - ви цього не знали
Секрети Viber — ви цього не знали

Найголовніше — це все-таки знати важливі секрети Вайбера. Це програмне забезпечення насправді стає все більш популярним, затребуваним. Отже, які важливі секрети і аспекти застосування необхідно враховувати?

ТОП-7 важливих секретів Viber

Ви можете приховати інформацію про час свого відвідування мережі. Для цього необхідно пройти наступну схему: Налаштування — Конфіденційність — У мережі (відключаємо галочку). Тепер ви можете навіть непомітно входити в програму.

Ви можете приховати інформацію про те, що повідомлення все-таки переглянуто. В цьому випадку потрібно пройти наступну схему: Налаштування — Конфіденційність — Переглянуто (знімаємо галочку).

Ви можете подбати про пам’ять свого мобільного пристрою. Як відомо, фотографії та відео традиційно зберігаються в мобільному телефоні. Ви тільки уявіть, що станеться, якщо ви підписані на якесь співтовариство, адже інформація з нього може зберігатися на вашому пристрої.

Нові можливості Viber
Нові можливості Viber

Ви можете подбати щодо правильного використання програмного забезпечення, уникнувши ризику для пам’яті свого телефону: Налаштування — Мультимедіа — Зберегти в галерею (відключаємо).

Ще один варіант — це встановити оптимальний термін зберігання будь-яких файлів.

Ви можете подбати про те, щоб провести синхронізацію повідомлень і відправити їх собі на пошту. В цьому випадку є можливість подальшого оновлення мобільного телефону або програми. Ви не повинні боятися щодо втрати важливої ​​інформації завдяки резервної копії повідомлень.

Схема дій така: Налаштування — Виклики та повідомлення — Надіслати журнал повідомлень.

Приховати фотографію профілю від невідомих користувачів ви також можна. Ви повинні пройти в розділ Конфіденційність, де виберете Фото профілю — Ніхто. Тепер користувачі, відсутні в вашому списку контактів, втрачають можливість побачити фотографію.

Ви можете зняти галочку «Використовує додаток». Таким чином, не обов’язково вказувати всі своїм знайомим про те, які програми та ігри ви використовуєте, не дивлячись на заплановану синхронізацію.

Для того, щоб відключити цю функцію буде потрібно пройти за наступним схемою: Налаштування — Конфіденційність. Ви можете зняти галочку з пункту «Використовує додаток».

В обов’язковому порядку потрібно подбати про захист особистої інформації. Насправді листування передаються без шифрування, тому є підвищений ризик від зловмисників. Ви не повинні обговорювати важливі речі зі своїми знайомими в листуванні. Ідеальний варіант — це регулярно чистити листування, причому ця задача виявляється воістину легкою.

Знаємо все про Виберіть і його секрети: що далі?

Для того, щоб насправді оцінити додаток, необхідно розуміти його переваги і недоліки. До того ж програма в будь-якому випадку заслуговує вашої уваги.

секрети Viber
секрети Viber

Серед переваг потрібно відзначити просту і швидку реєстрацію, можливість здійснення безкоштовних дзвінків і повідомлень без будь-яких лімітів. До того ж ви можете обмінюватися фотографіями і відео зі своїми знайомими. Для зручності є можливість зберігати повідомлення не тільки на смартфоні, але і на персональному комп’ютері.

В даний час відеодзвінки в програмі мобільної версії відсутні, але при цьому розробник докладає максимальних зусиль для того, щоб запропонувати гідну версію програми, як можна швидше. Отже, тепер ви знаєте важливі секрети Viber і можете успішно користуватися цією програмою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector