Розкрутка веб сайтів —

просування сайтів
Просування сайту в «Яндексі» з урахуванням алгоритму «Баден-Баден»

Пошукові системи постійно оновлюють свої алгоритми, намагаючись поліпшити якість пошукової видачі. У «Яндексі» одним з істотних змін стала поява фільтра під назвою «Баден-Баден». Відтепер, крім численних параметрів, всі сайти будуть перевірятися на Переспа. А виявлених порушників «Яндекс» буде відправляти на «курортний відпустку» — до тих пір, поки не будуть усунуті помилки.

Як просувати сайт, щоб не потрапити під «Баден-Баден»?

В принципі, з виходом нового фільтра нічого особливого не змінилося. Єдина різниця полягає в тому, що якщо раніше основні правила в SEO були рекомендацією, то тепер вони, можна сказати, закріплені законодавчо. Тобто, за їх недотримання знижують позиції.

Для тих, хто не знає, «Баден-Баден» відповідає за перевірку текстів на Переспа. Відповідно, щоб не потрапити під цей фільтр, потрібно:

  1. Писати тексти для людей. Це вже настільки приїлися фраза, що просто не хочеться іноді про неї згадувати. Проте далеко не всі дотримуються цієї прописну істину. До сих пір існують безглузді «водяні» тексти, написані тільки для пошукових систем, а не для користувачів.
  2. Забути про «кривих» входженнях ключів. Пишіть, як говорите. Так, запити в «Яндексі» часто нечитабельні. Наприклад, «купити смартфон ціна» або «ремонт квартири київ вартість». Але це не означає, що ці фрази потрібно писати в точному вигляді. Це все — пережитки минулого. Пишіть запити в нормальному, читабельному вигляді, інакше є ризик потрапити в «Баден-Баден».
  3. Перестати спамити ключовими фразами. Не варто вставляти основний ключ в кожному реченні. Пожалійте ваших клієнтів. Такі тексти просто неможливо читати. Та й сенсу в них часто ніякого. І, зрозуміло, в таких текстах спостерігається моторошний Переспа.

Таким чином, «Яндекс» всім виглядом показує, що йому подобається якісний контент. Раніше вже був «Минусинськ», який суттєво знизив ефект від засланого просування, а тепер з’явився «Баден-Баден». Так що пишіть тексти для людей — і «Яндекс» вас за це віддячить високими позиціями і хорошим трафіком.

Як перевірити тексти на Переспа?

Як дізнатися відсоток переспама в ваших текстах? Спеціально для цього існують безкоштовні сервіси, наприклад, від «Адвего». З їх допомогою ви зможете побачити, що це за слово часто зустрічається в тексті, і знизити кількість його входжень (видалити або замінити синонімами). Але не варто сильно покладатися на ці сервіси при розкручуванні веб-сайту. Найкраще використовувати їх в якості підстраховки, щоб перевірити кількість входжень ключових слів і переконатися, що все в межах норми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector