Рішення помилки 961 Play Market

вступ

Якщо під час роботи вашого Android-девайса ви стикаєтеся з помилкою 961 при спробі завантажити або оновити програмне забезпечення з Play Market, і ви не знаєте, як позбутися від неї, це стаття буде для вас дуже до речі і вчасно. Ми докладніше розберемо, через що відбувається збій в роботі магазину додатків Google, в результаті якого система видає помилку 961, а також підкажемо способи вирішення.

Помилка 961 Play Market

Чому трапляється помилка 961 Play Market

Причин може бути декілька. В принципі, всі помилки в чомусь схожі між собою, так як можуть мати спільне коріння проблем. Найпопулярнішим і найбільш часто зустрічається джерелом неполадки є збій в роботі сервісів Google або самого додатка Play Market. В результаті безперервної роботи різних додатків Google може відбутися збій в їх роботі, зокрема, через нестабільне інтернет-з’єднання може відбутися втрата зв’язку з віддаленим сервером Google. Крім того, дані облікового запису зберігаються локально на вашому пристрої у вигляді спеціальних зашифрованих файлів в системному розділі. Якщо в результаті програмного збою вони пошкоджуються, може з’явитися помилка 961.

Також проблема може бути викликана некоректною роботою синхронізації облікового запису з віддаленими серверами компанії. Крім того, помилка 961 може з’явитися через помилки у функціонуванні dalvik-cache. Це віртуальне середовище Java, за допомогою якої запускаються всі програми на вашому мобільному пристрої.

Так як причин кілька, методів вирішення також кілька. Розберемо кожен з них докладніше.

методи рішення

Метод 1. Видалення і повторне підключення облікового запису Google

Цей метод напевно є найпоширенішим і стандартним, відповідним під більшість відомих помилок. Щоб скористатися ним, виконайте наступні кроки:

 1. В меню Android перейдіть в Налаштування — Акаунти — Google.
 2. Натисніть на адресу своєї електронної пошти, в результаті чого ви побачите список сервісів, синхронізація яких виконується на вашому пристрої.
 3. Натисніть на кнопку меню на вашому планшеті або смартфоні (зазвичай це права кнопка під екраном або в самому низу екрану) і виберіть «Видалити обліковий запис».

  Видалити акаунт Google

  Після видалення знову підключіть обліковий запис

 4. Поверніться в налаштування, перейдіть до Додатків — Все, відшукайте Google Play Market, Google Services Framework і Диспетчер завантажень.
 5. У кожному з них послідовно натисніть Зупинити — Видалити кеш — Очистити дані.
 6. Перезавантажте пристрій.
 7. В меню облікових записів повторно додайте ваш обліковий запис Google.
 8. Увійдіть в Play Market і спробуйте завантажити звідти потрібну вам програму або гру.

Якщо з якихось причин перший спосіб вам ніяк не допоміг, і помилка 961 продовжує набридати і заважати працювати, скористайтеся наступним методом.

Метод 2. Очищення кеша в режимі Recovery

Кожне пристрій оснащений режимом рекавери, який дозволяє виконувати деякі функції без завантаження операційної системи. Існує як стандартний, так і кастомний рекавери. Можливості першого досить обмежені, тоді як другий має вельми просунутий функціонал. З найбільш популярних можна відзначити ClockworkMod Recovery (більш відомий як CWM) і TWRP. CWM має зовнішній вигляд меню як в стандартному рекавери, тоді як TWRP управляється через сенсорний дисплей, а підтвердження дій здійснюється через свайп кнопки підтвердження.

Багато розробники оснащують смартфони та планшети досить просунутим Recovery. По крайней мере, очистити кеш в ньому можна без проблем. Ну а якщо вам бракує можливостей вбудованої версії, скористайтеся одним з кастомних. Для цього вам доведеться отримати root-права та встановити сторонній рекавери, прошив його через комп’ютер або скориставшись необхідні інструменти на Android. Універсального способу, відповідного абсолютно на всі моделі, не існує, тому шукайте інформацію на спеціалізованих форумах в розділах, присвячених вашої моделі.

Якщо ж ви вже обзавелися стороннім Recovery або вважаєте, що можливостей вбудованого вам цілком достатньо, можна приступати до очищення даних. Для цього:

 1. Увійдіть в режим відновлення, затиснувши кнопку харчування і кнопку гучності вгору або вниз (можете поекспериментувати, так як комбінація кнопок залежить від виробника і моделі девайса).
 2. У стандартному і CWM: Wipe cache partition — Advanced — Wipe Dalvik Cache.

Wipe cache partition Android

Очистіть кеш вашого пристрою в Рекавері-режимі

У TWRP: Очищення — Додатково — dalvik-cache.

 1. Перезавантажитеся в систему і спробуйте ще раз завантажити програму з Play Market.

 Метод 3. Скидання параметрів системи

Якщо нічого не допомогло, виконайте скидання всіх параметрів операційної системи. Для цього перейдіть в Налаштування — Скидання і відновлення — Скидання налаштувань. Правда, при цьому ви втратите всі дані.

висновок

Сподіваємося, що наша інструкція виявилася для вас корисною і ви змогли самостійно вирішити помилку 961 Play Market. Якщо ви бажаєте доповнити інформацію іншими даними, залишайте коментарі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector