Як додати або видалити запис в регістрі відомостей 1С

Формування інформації (даних) в 1С здійснюється в образі масиву записуються функцій. Вони повинні відповідати прийнятим у платформі параметрам (видам вимірювань). Де і як відбувається їх зберігання, а також як додати або видалити запис в регістрі відомостей 1С?

Видалити або додати запис в регістр відомостей

Обробка відомості в 1С

Що собою являють відомості

В основному програма 1С використовується підприємствами у вирішенні конкретних типових задач. Реалізація цього програмно заснована на використанні об’єктів конфігурації.

Базовою доктриною програми 1С є її об’єктне орієнтування. Об’єктно-орієнтовані додатки використовують в собі не алгоритми, а логічні побудови. А кожен об’єкт являє собою сутність певного класу.

У загальному випадку, для отримання результату роботи програми 1С, Доводжувач (розробник) повинен вибрати необхідні об’єкти та описати алгоритм їх поведінки (функціонування). Це і означає — програмувати в 1С.

Відображення, описування, здійснення операцій з об’єктами 1С легко проводиться за допомогою зручного графічного інтерфейсу:

Графічний інтерфейс 1С

Графічний інтерфейс 1С

Склад об’єктів, які використовуються розробником, жорстко прив’язаний до самої платформі і недоступний для зміни. Також недоступно створення своїх об’єктів, — можна оперувати тільки набором, вже наявними в платформі.

Подібна побудова дозволяє стандартизувати процес. З іншого боку це дає можливість модифікації іншими фахівцями отриманих рішень.

До стандартних об’єктів конфігурації відноситься і регістр (register, англ.) Відомостей. Функція його полягає в зберіганні будь-яких довільних даних в розрізі вимірювань.

Наприклад, курси валют — в розрізі валют, ціни — в розрізі видів цін або відповідно до номенклатурної, пр.

структура

Дані в 1С зберігаються у вигляді записів (registration, англ.). Кожна з них включає в себе вид вимірювань (розрізів) і відповідні їм значення ресурсів.

Наприклад, регістр «Ціни товарів» може включати в себе вимірювання (розрізи) «Товар» і «Вид Цін», а ресурси включають в себе значення «Ціна». Таким чином, складається його структура:

Ціни товарів в 1С

Регістр Ціни товарів

А самі записи Ціни товарів матимуть вигляд:

Ціни товарів і послуг

Ціни товарів і послуг

Для зберігання додаткової інформації про кожну registration служать «Реквізити».

періодичність

Щоб зміна статичних даних можна було відстежувати в часі, registration володіє полем «Період». Це є і додатковим розрізом для аналізу. Значення періодичності можна вибирати:

Період в реєстраторі 1С

Вибір значення Періодичності

підпорядкування реєстратору

Запис в регістр відомостей в 1С (їх зміни) можна вносити вручну. Також вони змінюються автоматично при створенні документів.

В останньому випадку кожна registration оновлюється спецполем для фіксації такого формує документа.

Існує можливість вибору режиму. Наприклад, режим «Підпорядкування реєстратору» викличе жорстку прив’язку до формує документам.

Наприклад, для зміни цін потрібно буде обов’язково створювати спеціальний документ — «Зміна цін».

Підпорядкування реєстратору 1С

підпорядкування реєстратору

унікальність записів

Щоб не допустити конфліктів кожен запис має унікальністю. Вона визначається ключем, автоматично формується системою. Цей ключ залежимо від значень, записаних в полях і від того, в якому з видів регістра записані дані.

Для його створення береться три значення — значення реєстратора (підлеглий або непідлеглий), значення періоду (періодичний або неперіодична) і значення виміру.

редагування

Є вбудовані форми (за замовчуванням) для представлення даних (хоча розробник може створювати і свої). Наприклад, форма списку:

форма списку

форма списку

Завдяки їй користувач отримує можливість перегляду, пошуку, видалення / додавання даних, а також може очистити реєстр відомостей 1С.

Для входу і роботи з окремим записом існує форма і для її подання:

Робота із записом 1С

Редагування курсу валюти в 1С

Можливості, делеговані розробнику цими формами:

  • Видалити, змінити, додати запис в регістр в 1С;
  • Багатостороння різнопланова сортування за вимірюваннями в тимчасових інтервалах і по реєстраторам.

У цій публікації ви докладно ознайомилися з різними регістрами 1С, дізналися, як обробляти відомості в них.

Залишайте коментарі, діліться з друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector