Рішення помилки 911 Play Market

вступ

Чи часто ви стикаєтеся з проблемами в роботі магазину додатків Google Play Market на своєму телефоні або планшеті? У більшості випадків він працює бездоганно, але іноді вам можуть набридати різні збої при спробі встановити або оновити додаток. Однією з досить-таки часто зустрічаються проблем є помилка 911, як підсумок, програмне забезпечення не оновлюється або не встановлюється. Через що це може бути? Чи можна виправити цю неполадку без радикальних заходів? Про це і буде наша стаття.

Помилка 911 Play Market

Помилка 911 — причини появи

Причин, через які з’являється помилка Play Market з кодом 911, може бути кілька. Перша і найбільш часто зустрічається — аналогічно більшості інших помилок — переповнений кеш додатка Play Market або ж некоректна робота сервісів Google. Вони, взагалі, дуже часто призводять до різних збоїв в роботі пристрою, на цей факт скаржаться багато власників розумних пристроїв на Андроїд. На жаль, компанія Google не поспішає виправляти ситуацію, тому доведеться боротися з проблемою самостійно в міру сил і можливостей.

Друга причина — збій підключення до інтернету. Причому найчастіше виникає вона при користуванні громадськими Wi-Fi-мережами, наприклад, на вокзалах, в кафе або торгових центрах. Хоча помилка 911 може виникнути при підключенні до будь-якої мережі, в переважній більшості випадків це трапляється тоді, коли точка доступу надається через сторінку авторизації, коли вам, щоб почати ним користуватися, потрібно підтвердити підключення на автоматично сторінці в браузері. Дуже часто час сесії досить обмежена, тому потрібно перепідключатися через певний проміжок часу. Помилка 911 Play Market з’являється в результаті закінчення часу вашої сесії.

способи вирішення

Налаштування мережевого підключення

Якщо ви в момент появи неполадки були підключені до Wi-Fi мережі в громадському місці, насамперед перевірте, чи працює інтернет взагалі. Для цього відкрийте будь-який софт, що вимагає доступу до інтернету, наприклад, спробуйте перейти на якусь сторінку в браузері або відправити повідомлення в месенджері. Якщо нічого не вийде, значить, проблема із з’єднанням. Якщо при першому підключенні в браузері відкривалася сторінка авторизації, значить, вийшло час сесії. Що можна зробити в цьому випадку?

  • Відключитися від мережі і спробувати приєднатися до неї повторно.
  • Перейти на сторінку авторизації і повторно пройти ідентифікацію.
  • Просканувати доступні мережі і з’єднання з іншою мережею.
  • Скористатися мережею; правда не варто забувати, що, якщо у вас тариф з невеликою кількістю трафіку, ви можете втратити певну суму, особливо якщо програма або гра має великий обсяг.

Вирішивши проблему за допомогою мережі, увійдіть в Play Market і скачайте гру повторно. Помилка 911 повинна зникнути.

Підключення до Wi-Fi

Спробуйте знайти і підключитися до іншої мережі

Очищення кешу додатків Google

Якщо ж з мережевим з’єднанням все в порядку, спробуйте почистити кеш і дані додатків Google. Для цього перейдіть в Налаштування — Додатки — Все, відшукайте сервіси Google Play, а потім Google Play Market. У меню кожного додатка натисніть Зупинити — Очистити кеш — Очистити дані, після чого варто перезавантажити девайс. Після такої процедури софт повинен скачиваться нормально, і помилка 911 не повинна даватися взнаки.

Очистити кеш Play Market

Повторіть процедуру для всіх додатків Плей Маркета

висновок

Сподіваємося, що наша інструкція з приводу рішення помилки 911 Play Market допомогла вам і ви змогли завантажити і встановити потрібне вам програмне забезпечення. Якщо у вас є будь-які доповнення, пишіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector