Реєстрація в Вайбере через комп’ютер — інструкція

Програма Вайбер надає можливість безкоштовного спілкування за допомогою інтернет-каналів. Спочатку це додаток було призначене для мобільних пристроїв, однак з ростом популярності Вайбера розробники додали можливість використовувати цю програму і на звичайному ПК.

Реєстрація в Вайбере через комп’ютер — дуже легкий і швидкий процес, який не займе багато сил і часу.

Реєстрація в месенджері
Реєстрація в месенджері

Порядок реєстрації в Вайбере на комп’ютері

 • Необхідно завантажити додаток на офіційному сайті програми. На вибір представлені не тільки версії під ОС Windows, але також для власників комп’ютерів від Apple і любителів Linux.
 • Подвійний клік на викачаному додатку запустить установку Вайбера на ваш комп’ютер.

  Початок установки Viber
  Початок установки Viber

 • Залежно від налаштувань комп’ютера встановлений додаток запуститься автоматично. Якщо цього не відбулося, потрібно просто запустити його, двічі клацнувши на іконку Вайбера.

  Процес установки Viber
  Процес установки Viber

 • Щоб зареєструватися, перш за все від вас буде потрібно ввести номер свого мобільного.
  тиснемо ОК
  тиснемо ОК
  вводимо номер
  вводимо номер
 • Оскільки всі прив’язки в Вайбере йдуть до конкретного телефонним номером, саме він служить для ідентифікації користувача. Після введення даних потрібно продовжити реєстрацію, натиснувши відповідну кнопку.
  Скануємо QR код
  Скануємо QR код
  Готово!
  Готово!

 • На вказаний номер мобільного повинен прийти активаційний код. Залишається ввести його в відповідне поле, дати свою згоду на умови використання програми і увійти в програму. На цьому реєстрація в Виберіть через комп’ютер закінчена. Можна користуватися численними функціональними можливостями цього додатка, спілкуватися з друзями і відправляти їм повідомлення і веселі стікери.

Особливості роботи та реєстрації в Виберіть на комп’ютері

Оскільки прив’язка в Вайбере йде до телефонним номером користувача, варто знати, чи можна запускати цю програму на кількох пристроях. І якщо спроба одночасного запуску Вайбера на двох смартфонах приречена на провал, то паралельна робота цієї корисної і зручного додатки на телефоні і на комп’ютері ніяких проблем не викличе.

Виберіть на ПК
Виберіть на ПК

Більш того, можна реєструватися в Вайбере відразу на декількох комп’ютерах. Це зручно для тих користувачів, хто хоче безкоштовно спілкуватися зі свого номера і на комп’ютері, і з ноутбука в дорозі, і на робочому комп’ютері.

Хоча реєстрація в Вайбере через комп’ютер і відрізняється винятковою простотою і мінімумом необхідних дій, все ж іноді виникає проблема. Вона полягає в тому, що не спадає код, необхідний для завершення реєстрації. Причини цього можуть бути наступними:

 1. Додаток Вайбер не встановлено на телефон. На жаль, встановити цю корисну програму без попереднього завантаження її на свій мобільний не вийде. Більш того, сам код активації повинен прийти не в вигляді смс, а повідомленням в Вайбере на телефон.
 2. Неправильно введені дані користувача. Причому помилка може бути не тільки в невірно вказаному номері мобільного, але також і через некоректно певній країні проживання. Додаток автоматично визначає даний параметр, але інколи виникають помилки.
 3. Проблеми з встановленим на телефоні додатком. Це може бути як відсутність інтернет-зв’язку, так і стара, що не оновлена версія Вайбера на мобільному пристрої. В останньому випадку потрібно перевстановити останню редакцію Вайбера на телефон.
 4. Занадто часті запити на отримання активаційного коду. Зробивши три спроби поспіль, відповідь на які так і не прийшов, не варто проявляти наполегливість. Усі наступні запити не тільки будуть ігноруватися, а й можуть призвести до блокування вашого облікового запису в цьому додатку на якийсь час. Так що, якщо код не прийшов, марно запитувати його знову і знову. Потрібно або почекати добу і повторити спробу, або скористатися послугою активації голосовим повідомленням. Для цього потрібно вибрати відповідний пункт у налаштуваннях Вайбера на телефоні. Вам передзвонить автовідповідач і продиктує цифровий код.

Якщо ж навіть після перевірки і виключення всіх зазначених варіантів реєстрація в Вайбере через комп’ютер не відбувається, варто звернутися в технічну підтримку на сайті розробників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector