Радіо Київстар — додаток з безкоштовним доступом? —

радіо київстар
Нещодавно на нашому сайті публікувалася стаття під назвою Чим зайнятися при відсутності інтернету. Так ось послуга від компанії київстар є логічним продовженням, тому як всі користувачі Київстар можуть встановити цей додаток і не платити за використовуваний трафік. Принаймні так свідчить реклама, а як це насправді зараз розберемося.

Суть послуги радіо від Київстар

Після установки програми Радіо київстар, зрозуміло, що цей додаток можна скачати або на маркеті для андроїд, або в апсторе для IOS. Ви можете прослуховувати три радіостанції з музикою:

  1. TOP HITS;
  2. LOUNGE
  3. BUSINESS

Незважаючи на назву останньої — це все одно музика.

У чому проблема даної послуги?

Перше. Нібито безкоштовний трафік не тарифікується зараз, а буквально через 3 місяці, а якщо більше точніше, то з 1 лютого за прослуховування музики за допомогою додатка доведеться платити. Хоча на сайті Київстар так не сказано, але сказано, що послуга буде входити в пакет вільна музика, а цей пакет доступний для абонентів починаючи з тарифу безлим відео з абонентської платою за 95 грн. Тобто користувачі, які користуються тарифами з меншою абонплатою не зможуть використовувати дану послугу.

Друге. Не дивлячись на те, що послуга умовно безкоштовна і не тарифікується вона все одно вимагає підключення до інтернету, а це можливо тільки при оплаченої місячної абонплати. Інакше Вам доведеться платити за трафік, тобто просто купити пакет Київстар та слухати радіо — також не вийти.

підсумок

Послуга хоч і рекламується як безкоштовна, але вона тільки змушує абонентів київстар платити більше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector