Програми для слабкого комп’ютера: антивірус, браузер, ігри

Ще десять років тому в пошані була інша комп’ютерна техніка, а про ту, яка зараз є поширеною, практично ніхто не міг мріяти. Зі старою комп’ютерною технікою можна розглянути два варіанти дій.

Підібрати гри для слабких комп’ютерів можна, не тільки прислухаючись до рекомендацій досвідчених користувачів, а й ознайомившись з технічними параметрами, які висувають розробники бажаної гри. Далі ці технічні параметри необхідно зіставити з параметрами вашого комп’ютера. Якщо вони будуть ідентичні або параметри гри не будуть перевищувати параметри ПК, можете сміливо інсталювати ігрове додаток і насолоджуватися ним.

Користувачі також бажають визначити для себе не тільки, які ігри можна завантажувати і запускати, але і який підійде легкий антивірус для слабкого комп’ютера, який браузер забезпечить швидку роботу в інтернеті.

Можна розібратися в цих питаннях самостійно, докопатися до суті, після чого насолоджуватися результатом своєї праці, але ми вам рекомендуємо не витрачати часу даремно, а просто скористатися порадами тих, хто вже мав досвід підбору програм для застарілих комп’ютерів.

антивірусне ПЗ

Важливо відзначити, що відмовитися від установки багатьох програм можна, знайшовши успішну їм альтернативу, але антивірус при будь-яких ситуаціях необхідно встановити на комп’ютері. В іншому випадку при відвідуванні сайтів, при використанні флеш-накопичувачів може статися небажана ситуація, коли ваш ПК буде заражений.

Піддатися атаці вірусів не бажає ніхто, оскільки це може призвести до втрати важливої ​​інформації, некоректною роботою комп’ютера та іншими негативними наслідками.

З огляду на такі обставини, обов’язково відсуньте всі інші справи на другий план, знайдіть спочатку легкий антивірус, який буде здатний коректно працювати на вашому ПК, а вже потім розширюйте коло виконання завдань щодо пошуку відповідного програмного забезпечення.

Антивірус завжди знаходиться на «бойовому посту», він перевіряє всі використовувані файли, запущені програми, тому він переорієнтовує на себе достатні сили ПК.

Досвідчені користувачі рекомендують звернути увагу на такий антивірус, як Avast. Такий антивірус може продемонструвати досить непогану працездатність, при цьому забезпечуючи надійний захист комп’ютера.

Антивірус Avast

Антивірус Avast

Антивірус Avast супроводжується швидкою роботою, достатньою кількістю додаткових налаштувань, російськомовним інтерфейсом, що дозволяє навчитися користуватися ним навіть тоді, коли англійська мова викликає серйозні труднощі, а практики роботи з ПК практично немає.

Антивірус Avast супроводжується широкими можливостями налаштування, що сприяють для установки його на слабкий ПК. Незважаючи на це, антивірус Avast має великі антивірусні бази, тому запросто справляється з виявленням і знищенням вірусів.

Якщо ваш комп’ютер виступає в якості «слабкої ланки», допоможіть йому стати сильніше, захистіть його від вірусних атак. Якщо немає можливості інсталювати Avast, можна розглянути варіант інший антивірусної програми Avira, яка також характеризується великими антивірусними базами, відмінними можливостями виявлення шкідливого ПО, але при цьому Avira досить легко встановлюється на найслабшою комп’ютерній техніці.

Антивірусна програма Avira

Антивірусна програма Avira

установка браузера

Тільки після вирішення питання щодо надійного захисту ПК можна приступити до чергового пошуку відповідного програмного забезпечення.

Уявити собі сучасну людину, яка абсолютно не бажає виходити в інтернет, просто неможливо. Однак увійти в інтернет на старому ПК в багатьох випадках подібно серйозного нервового випробуванню, оскільки браузер починає тривалий час просто так висіти, не реагуючи ні на які дії користувача.

Якщо ж ви бажали ще пограти в мережеві ігри, то після таких тривалих зависань бажання миттєво згасає, натомість його з’являється повне розчарування.

Можна уникнути і цього, якщо підібрати легкий браузер для слабкого комп’ютера. У цьому знову-таки можуть допомогти рекомендації досвідчених користувачів.

Особливо важливо знайти швидкий браузер для слабкого комп’ютера в тих випадках, коли ваша робота передбачає деякі дії, здійснювані лише в інтернеті. Тут вже неможливо керуватися тільки своїм бажанням, іноді неможливо вимагати у керівника оновлення комп’ютерної техніки, тому єдиним правильним варіантом залишається пошук відповідних програм, що забезпечують швидкий доступ до певних сайтів.

Найбільш підходящим варіантом для «древніх» комп’ютерів є яндекс.браузер. Він супроводжується малими технічними вимогами, які здатні забезпечити навіть дуже слабкі «машини».

яндекс.браузер

Яндекс.браузер відмінне рішення для слабких комп’ютерів

Яндекс.браузер підкорить своєю надійною роботою, тому ви дуже швидко зрозумієте його переваги і активно станете розхвалювати його. Яндекс.браузер супроводжується деякими вбудованими сервісами, завдяки яким ви зможете бути максимально поінформовані щодо деяких сфер життєдіяльності.

Яндекс.браузер може поступитися своїми позиціями ще одному хорошому браузеру Гугл Хром. Якщо ви не станете обважувати браузер Гугл Хром різноманітними розширеннями і доповненнями, він також вразить вас своєю роботою, дозволить відвідувати сайти і здійснювати швидкий пошук потрібної інформації.

Виберіть браузер один з цих двох, тоді ви не будете знати проблем, коли вам буде потрібно скористатися ресурсами інтернету.

програвачі

Щоб мати можливість прослуховувати аудиоинформацию або переглядати відеоролики, на комп’ютері повинні бути інстальовані спеціальні програвачі, які також можуть бути примхливими і не підкорятися комп’ютера зі слабкими технічними параметрами.

Також виникає необхідність установки таких програвачів, коли це є однією з вимог вашої гри, вже успішно встановленої на ПК. Ігри, дійсно, потребують відео- та аудіосупровід. Без установки таких компонентів у багатьох випадках не вдасться відчути себе учасником гри, а навіть якщо вона і запуститься, все одно вона буде супроводжуватися системними збоями і некоректною роботою.

Досвідчені користувачі рекомендують встановити по одному варіанту аудіо- і відеоплеєра, які не висувають серйозних вимог до ПК.

Підходящим варіантом є Foobar 2000. Така програма не обмежує вас в роботі з аудіофайлами, дозволяє прослуховувати пісні, редагувати музичні доріжки, здійснювати швидкий пошук пісень.

Foobar 2000

Програвач Foobar 2000

Foobar 2000 дозволяє створювати кілька плей-листів. Така програма ніколи вас не підведе, їй не властиво подвисать, як це часто «робить» WinAmp, якщо його інсталювали на слабкому ПК.

Ще однією чудовою програмою, що дозволяє відтворювати музичні файли, є STP. Такий аудіопрогравач потребує мінімальних системних ресурсах, тому з легкістю впорається з покладеними на нього завданнями навіть на старенькому комп’ютері.

Для того щоб переглядати відеоролики на комп’ютері «глибоко пенсійного віку», краще скачати і встановити відеоплеєр BS Player. Він поєднує в собі ідеально низькі вимоги з одночасною високою продуктивністю.

Навіть відео, яке відмовлялося запускатися на інших програвачах, не просто запускається, а супроводжується відмінним зображенням. Якщо ви бажаєте уникнути виникнення помилок і частих гальмувань під час перегляду кінофільму, віддайте перевагу BS Player.

Ще одним чудовим програвачем, який не можна упустити з своєї уваги, є Video Lan. Це не простий програвач, а той, який забезпечує успішні умови перегляду відео по мережі. У процесі свого функціонування він не провокує серйозне навантаження на процесор, тому ваш старенький комп’ютер буде за це вам безмежно вдячний.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector