Програми для складання фоторобота

Нижче ми розповімо, які програми для складання фоторобота доступні нам на даний момент, і як з ними працювати. Деякі люди мають фотографічну пам’ять. Така людина здатна в найдрібніших деталях відтворити в пам’яті переглянуту картину. Описати зустрінутого колись людини, розповісти про що писалося в прочитаної раніше книзі. Такі люди легко відтворюють фотороботи побачених ними людей, що особливо цінується різними розшуковими органами. Але пам’ять таких людей буває марною без відповідних комп’ютерних програм, що дозволяють швидко скласти фоторобот потрібну людину. програми фотороботи

Особливості функціоналу софта для складання фоторобота

Нині в мережі є досить обмежена кількість програм для складання малюнків-фоторобот. Це пов’язано з двояким характером таких програм, які можуть бути використані як в благих цілях (для пошуку зниклих людей або злочинців), так і з метою не завжди незаконних (кримінальні розборки, порушення приватності та ін.)

Практично всі провідні англомовні продукти в даному сегменті мають платний характер. При цьому безкоштовні демо-версії даних продуктів (наприклад, популярних «Identi-Kit7» «Facette») можна отримати лише за допомогою листа розробнику на е-мейл, часто з підтверджуючим телефонним дзвінком.

В цілому ж користування програмами для складання фоторобота не складає жодних проблем. Ви встановлюєте на свій ПК такий продукт, запускаєте його, з наданого вибору физиогномические рис вибираєте ті, які найбільше відповідають потрібному вам прототипу (овал обличчя, вилиці, ніс, рот, вуха, волосся та ін.). Після того, як фоторобот буде створено — зберігаєте результат на ПК.

Давайте розберемо найбільш відомі доступні програми в малювання фоторобота.

Також раніше ми розібрали, як скласти фоторобот онлайн.

Faces — проста програма для створення особи підозрюваного

«Faces» — це популярний безкоштовний продукт, що дозволяє відтворити фоторобот потрібну людину з високою ступінь деталізації. Програма була розроблена канадською компанією «Ultimate Composite Picture», і використовувалася при роботі поліцейських органів Франції, Канади та США. Тут підтримується російський інтерфейс, в базі софта доступні більше 4 тисяч особливостей будови людського обличчя, ви можете додавати до обличчя людини різні аксесуари (головні убори, окуляри та ін.). Отриманий за допомогою програми фоторобот можна зберегти у форматі .bmp.

Faces фоторобот

Створення фоторобота на «Faces»

Для роботи з програмою, виконайте такі дії:

  1. Скачайте програму «Faces», розпакуйте архів в зручну для вас директорію;
  2. Перейдіть до папки, і запустіть файл «FACES English.exe»;
  3. За допомогою наявного в програмі інструментарію відтворити фоторобот потрібного вам людини;
  4. Для збереження результату в форматі bmp натисніть на «Файл» — «Експорт».

Ментовські ФОТОРОБОТ — проста програма для отримання схожого фоторобота

«Ментовський фоторобот» — це невелика за обсягами програма, що дозволяє скласти фоторобот потрібного нам людини. Програма існує досить давно, і погано працює з сучасними версіями ОС Віндовс, особливо з Віндовс 10 64 біта, на якій вона відмовляється запускатися.

Робота з програмою не відрізняється від інших програм аналогів. Спочатку вибираєте будь-яку межу особи (очі, ніс, губи та ін), потім знаходите потрібний вам конкретний аналог. Після закінчення створення фоторобота зберігаєте результат на ПК.

Ментовські ФОТОРОБОТ

Програма «Ментовські ФОТОРОБОТ» на ПК

Також вам може бути цікавий наш матеріал про те, як здійснювати пошук людей в соціальних мережах без реєстрації за допомогою Яндекс Піпл.

Identi-Kit 7- один з лідерів ринку програм

«Identi-Kit7» — це потужне графічне програма, що дозволяє створювати фотороботи людей на професійному рівні. Продукт володіє широким набором інструментів для створення фоторобот, дозволяє точно підбирати розміри тієї чи іншої візуальної деталі, працювати з прозорістю, яскравістю, контрастністю окремих елементів. Вивантажувати отриманий начерк ви можете в різних графічних форматах.

Функціонал програми платний. Безкоштовна пробна версія доступна після написання відповідного звернення на сайті розробника.

Identi-Kit7

Вікно редагування програми Identi-Kit7

FLASHFACE — мобільний додаток для малювання фоторобота

Мережевий сервіс «Flashface» раніше був досить популярним інструментом, що дозволяє легко створити фоторобота онлайн. Нині мережевий проект закритий, а весь напрацьований раніше алгоритм реалізований в мобільному додатку «FlashFace», яке є за певну плату.

Робота з мобільним додатком в цілому не відрізняється від роботи зі стаціонарними програмами аналогами.

висновок

Нижче ми розібрали програми для складання фоторобота, доступні сьогодні для скачування онлайн. Серед перерахованих безкоштовних альтернатив на особливу увагу заслуговує програма «Faces», що володіє великим інструментарієм для створення фоторобота людини. З платних ж інструментів рекомендуємо «Identi-Kit7» — багатство його можливостей обов’язково припаде до смаку професіоналам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector